Metal Detox | Rytuał neutralizujący metale we włosach: szampon 300ml + maska 250ml + olejek 50ml
Metal Detox | Rytuał neutralizujący metale we włosach: szampon 300ml + maska 250ml + olejek 50ml 310,97 zł

L'Oréal Professionnel Metal Detox | Rytuał neutralizujący metale we włosach: szampon 300ml + maska 250ml + olejek 50ml

310,97 zł

51,83 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
W zestawie zawsze kupujesz taniej
Zobacz pozostałe produkty z linii: Szampony L'Oréal Professionnel
Opis
Pozwól swoim włosom na luksusową detoksykację i intensywną ochronę z L'oréal Metal Detox. Odkryj trójfazowy rytuał pielęgnacyjny, który przemieni Twoje włosy, nadając im niespotykaną miękkość i blask. Mini rytuał neutralizujący metale we włosach to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto marzy o pełnych blasku, miękkich pasmach. Kosmetyki z linii Metal Detox doskonale nadają się do pielęgnacji włosów farbowanych, zwłaszcza tych suchych i pozbawionych blasku. Bazując na skoncentrowanych składnikach o zróżnicowanym działaniu, produkty te chronią włókna przed osadzaniem się metali, wzmacniając ich strukturę.

Mini rytuał składa się z:
• szamponu neutralizującego metale L'oréal Metal Detox Shampoo 300ml,
• maski neutralizującej metale L'oréal Metal Detox Mask 250ml,
• odżywczego olejku L'oréal Metal Detox Concentrated Oil 50ml.

Szampon L'oréal Metal Detox to pierwszy krok w naszym rytuale. Produkt został specjalnie opracowany, aby zwalczać szkodliwe działanie metali obecnych w wodzie, które mogą wpływać na kondycję włosów i ich kolor. Głęboko oczyszczająca formuła szamponu skutecznie usuwa nagromadzone metale, takie jak miedź, które mogą osłabiać włókna włosowe i przyczyniać się do ich łamliwości oraz matowienia koloru. Dzięki zawartości unikalnego kompleksu chelatującego oraz witaminy E i gliceryny, szampon nie tylko dokładnie oczyszcza, ale również intensywnie nawilża i odżywia włosy, pozostawiając je miękkie, lśniące i pełne życia. Jego lekka, ale bogata tekstura delikatnie masuje skórę głowy, a subtelny, kwiatowy zapach sprawia, że mycie włosów staje się prawdziwą przyjemnością.

Następny krok to L'oréal Metal Detox Mask. Ten produkt jest twoim sprzymierzeńcem w walce z osadzonymi metalami w włosach, które mogą negatywnie wpływać na proces koloryzacji. Już od pierwszego użycia zauważysz różnicę – włosy stają się znacznie bardziej miękkie, łatwiejsze w rozczesywaniu i pełne życia.Unikalna formuła maski z technologią Glicoamine usuwa osady metaliczne, pozostawiając włosy czyste i gotowe na przyjęcie nowego koloru. Jej kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i intensywnie nawilża, nie obciążając włosów. Efekt? Zdrowo wyglądające, błyszczące pasma bez uczucia ciężkości.

Kolejnym i ostatnim krokiem jest olejek L'oréal Metal Detox Concentrated Oil. Produkt został stworzony, aby intensywnie odżywiać włosy, chroniąc je przed szkodliwym działaniem metali ciężkich, które mogą osadzać się na włosach w wyniku zabiegów chemicznych i zanieczyszczenia środowiska. Dzięki lekkiej konsystencji olejek szybko się wchłania, nie obciążając włosów, a jednocześnie głęboko je odżywiając i odbudowując. Efektem stosowania jest miękkość, elastyczność i niepowtarzalny połysk włosów, który zachwyca od pierwszego użycia.

Chcesz być posiadaczką pięknego, intensywnego koloru włosów? Spróbuj swoich sił L'oréal Metal Detox i przekonaj się jak dbanie o farbowane włosy może być łatwe i przyjemne!
PRODUKTY W ZESTAWIE
Loreal Metal Detox Shampoo to szampon neutralizujący metale do stosowania po farbowaniu.

Czy masz świadomość, że podczas mycia włosów metale, które są zawarte w wodzie osadzają się na włosach? Niestety w efekcie prowadzi to do ich częstszego łamania się, kruszenia a także do niezadowalającej koloryzacji? Tak - Twoje włosy są przepełnione metalami ciężkimi! "Pobierają" je z wody, którą je myjesz, z basenów i naturalnych zbiorników wodnych, a także z oksydantów używanych do koloryzacji. Koncentracja metali we włosach Europejek jest bardzo wysoka - powyżej 30%! Ratunkiem dla Twoich włosów jest gama Loreal Metal Detox!

Włosy po koloryzacji mają większą skłonność do wchłaniania metali. Narażone są na promienie UV, które wchodzą w interakcję z metalami. Powoduje to niestety utratę intensywności koloru i pojawienie się ciepłych refleksów.

Po 7 latach badań i ścisłej współpracy z Uniwersytetem Ioannina, Loreal Professionnel odkrył fakt, że metale znajdujące się we wnętrzu włosa przyczyniają się do ich uszkodzeń i wpływają na efekt finalny koloru podczas koloryzacji, balejaży i dekoloryzacji. We wnętrzu włosa możemy dostrzec różne skupiska metali. Największym jednak problemem stanowi miedź. Ilość metali we włosach u każdego jest inna. Zależy to od jakości wody oraz od samej porowatości włosów. Po każdym myciu ilość metali we włosach się zwiększa. Im bardziej są porowate, tym odkładanie metali jest wyższe, dlatego, że włókno włosa zachowuje się jak gąbka - chłonie składniki z wody.

Innowacyjna technologia Loreal Metal Detox zawiera glikoaminę. Glikoamina jest związkiem chelatującym. Oznacza to, że to cząsteczka zdolna do wychwytywania metali znajdujących się wewnątrz włókna. Potrafi zneutralizować metal w efekcie w trakcie zabiegów chemicznych nie ma on kontaktu z tlenem, dzięki temu włosy stają się mniej podatne na uwrażliwienie.

Dlaczego nie chcesz mieć metalu we włosach przed koloryzacją i po niej? Ponieważ metale (a przede wszystkim miedź) w połączeniu z oksydantem (utleniaczem) o wiele bardziej niszczą włosy, a także sprawiają, że uzyskanie wytypowanego koloru jest bardzo trudne, a czasem wręcz nieosiągalne. Procesy chemiczne zachodzą inaczej, włos inaczej się zachowuje i w efekcie koloryzacja nie jest satysfakcjonująca...

Na szczęście na te problemy odpowiedzią jest szampon Loreal Metal Detox. To on neutralizuje cząsteczki metalu we włosie za pomocą cząsteczek glikoaminy. Ta unikalna, opatentowana technologia gwarantuje neutralizację metali wewnątrz włókien włosa. Rezultaty: o 87% mniejsze ryzyko zniszczenia włosów oraz w 100% niezawodny i powtarzalny kolor.

Zobacz efekty jakie przynosi stosowanie Metal Detox

 />
 />

Zalety szamponu Loreal Metal Detox Shampoo:
▪ Chroni włosy przed odkładaniem się zanieczyszczeń metali, które utrudniają procesy koloryzacji i dekoloryzacji,
▪ Oczyszcza włókna włosów zapobiegając gromadzeniu się związków, takich jak miedź w przyszłości,
▪ Zatrzymuje na dłużej pigment we włosie,
▪ Włosy są mocne, zdrowe i błyszczące,
▪ Kremowa formuła kosmetyku bez SLS ułatwia spłukiwanie,
▪ Szampon posiada piękny zapach co sprawia, że zabieg mycia jest jeszcze bardziej przyjemny.

Dla uzyskania lepszego efektu warto stosować razem z olejkiem oraz maską linii Loreal Metal Detox. Szampon delikatnie oczyści skórę głowy i włosy, przygotuje pasma do zabiegu pielęgnującego przy użyciu maski. Maska natomiast ochroni włosy przed odkładaniem się metali na nich, dogłębnie nawilży i odżywi, przez co włosy będą lepiej się układać a pigment pozostanie we włosie na dłużej.

 />

Pojemność:
300ml
Loreal Metal Detox Mask to maska neutralizująca metale do stosowania po farbowaniu.

Dlaczego potrzebujesz regularnego usuwania metali z powierzchni swoich włosów? Ponieważ to one odpowiadają za szybkie niszczenie włosów podczas farbowaniu (przy kontakcie z oksydantem), a także uniemożliwiają osiągnięcie takiego koloru na włosach, o jakim marzysz. Pasma zbierają metali z wody, którą je myjesz oraz z oksydantów niezbędnych podczas koloryzacji.

Sięgnij po maskę Loreal Metal Detox Mask przed koloryzacją oraz regularnie po niej, by zachować nieskazitelny odcień pasm, wzmocnić je i chronić. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałym odcieniem włosów, który nie zmienia swojej barwy i wychodzi dokładnie taki, jak na próbniku w salonie. Zainteresowana?

Metale wewnątrz włókien włosa to zagrożenie dla włosów i jego finalnego koloru podczas koloryzacji, balejażu czy dekoloryzacji:
▪ ciepłe refleksy,
▪ nierównomierny kolor,
▪ włosy zniszczone i pozbawiony blasku,
▪ równomierne rozjaśnienie,
▪ włosy mocno uwrażliwione i podatne na zniszczenia.

Za działanie neutralizujące metale odpowiada cząsteczka glikoaminy. Ta unikalna, opatentowana technologia gwarantuje neutralizację metali wewnątrz włókien włosa. Rezultaty: o 87% mniejsze ryzyko zniszczenia włosów oraz w 100% niezawodny i powtarzalny kolor. Włosy po koloryzacji mają większą skłonność do wchłaniania metali. Narażone są na promienie UV, które wchodzą w interakcję z metalami. Powoduje to niestety utratę intensywności koloru i pojawienie się ciepłych refleksów.

Po 7 latach badań i ścisłej współpracy z Uniwersytetem Ioannina, Loreal Professionnel odkrył fakt, że metale znajdujące się we wnętrzu włosa przyczyniają się do ich uszkodzeń i wpływają na efekt finalny koloru podczas koloryzacji, balejaży i dekoloryzacji. We wnętrzu włosa możemy dostrzec różne skupiska metali. Największym jednak problemem stanowi miedź. Ilość metali we włosach u każdego jest inna. Zależy to od jakości wody oraz od samej porowatości włosów. Po każdym myciu ilość metali we włosach się zwiększa. Im bardziej są porowate, tym odkładanie metali jest wyższe, dlatego, że włókno włosa zachowuje się jak gąbka - chłonie składniki z wody.

Innowacyjna technologia Loreal Metal Detox zawiera glikoaminę. Glikoamina jest związkiem chelatującym. Oznacza to, że to ta mała cząsteczka jest zdolna do wychwytywania metali znajdujących się wewnątrz włókna. Potrafi zneutralizować metal w efekcie w trakcie zabiegów chemicznych nie ma on kontaktu z tlenem, dzięki temu włosy stają się mniej podatne na uwrażliwienie.

Dlaczego nie chcesz mieć metalu we włosach przed koloryzacją i po niej? Ponieważ metale (a przede wszystkim miedź) w połączeniu z oksydantem (utleniaczem) o wiele bardziej niszczą włosy, a także sprawiają, że uzyskanie wytypowanego koloru jest bardzo trudne, a czasem wręcz nieosiągalne. Procesy chemiczne zachodzą inaczej, włos inaczej się zachowuje i w efekcie koloryzacja nie jest satysfakcjonująca...

Na szczęście na te problemy odpowiedzią jest maska Loreal Metal Detox. To ona neutralizuje cząsteczki metalu we włosie za pomocą cząsteczek glikoaminy. Ta unikalna, opatentowana technologia gwarantuje neutralizację metali wewnątrz włókien włosa. Rezultaty: o 87% mniejsze ryzyko zniszczenia włosów oraz w 100% niezawodny i powtarzalny kolor.

Zobacz efekty jakie przynosi stosowanie Metal Detox

 />
 />

Zalety maski Loreal Metal Detox:
▪ Chroni włókno włosa przed odkładaniem się cząsteczek metali, które utrudniają procesy koloryzacji i dekoloryzacji,
▪ Zatrzymuje na dłużej pigment we włosie,
▪ Włosy są mocne,mniej porowate, zdrowe i błyszczące,
▪ Lekka konsystencja, która zmienia się w piankę, dzięki czemu szybko się wchłania,

Najlepsze efekty osiągniesz używając szamponu oraz olejku z Loreal Metal Detox.

 />

Pojemność:
250ml

Loreal Metal Detox Concentrated Oil to skoncentrowany olejek do włosów, którego zadaniem jest neutralizacja metali oraz dogłębne odżywienie.

Czy masz świadomość, że podczas każdego mycia włosów metale, które są zawarte w wodzie osadzają się na włosach? Niestety w efekcie prowadzi to do ich częstszego łamania się, kruszenia, a także do niezadowalającej koloryzacji. Tak - Twoje włosy są przepełnione metalami ciężkimi! "Pobierają" je z wody podczas mycia, z basenów i naturalnych zbiorników wodnych, a także z oksydantów używanych do koloryzacji. Koncentracja metali we włosach Europejek jest bardzo wysoka - powyżej 30%! Aby temu zapobiec, Loreal Profesionnel opracował innowacyjny olejek do włosów, jako dopełnienie gamy Metal Detox. To prawdziwy ratunek dla Twoich włosów!

Specyfik jest wzbogacony o Glikoaminę, która jest związkiem chelatującym. Prościej mówiąc, cząsteczka ta jest zdolna do wychwytywania metali znajdujących się wewnątrz włókna i zapobiega ich osadzaniu się na puklach, czego rezultatem są zdrowe, błyszczące oraz bardziej podatne na zabiegi koloryzacji. Kosmetyk jest dedykowany dla wszystkich rodzajów włosów, a bogata w składniki odżywcze formuła dobrze się wchłania - bez efektu obciążenia.

Zalety olejku Loreal Metal Detox Concentrated Oil:
▪ 97% mniej zniszczonych włosów*,
▪ 2x bardziej błyszczące włosy*,
▪ długotrwały kolor**,
▪ 2x bardziej odżywione włókna włosów*,
▪ długotrwała kontrola przeciw puszeniu się włosów*,
▪ ochrona przed wysoką temperaturą do 230°C*,
▪ ochrona przed promieniowaniem UV*,
▪ lekkie i nietłuste wykończenie.

* Test instrumentalny
**Zachowanie koloru po wielokrotnym myciu szamponem Metal Detox z zastosowaniem maski.

Zobacz efekty jakie przynosi stosowanie Metal Detox

ImageImageDla uzyskania lepszego efektu warto stosować razem z szamponem oraz maską linii Loreal Metal Detox. Szampon delikatnie oczyści skórę głowy i włosy, przygotuje pasma do zabiegu pielęgnującego przy użyciu maski. Maska natomiast ochroni włosy przed odkładaniem się metali na nich, dogłębnie nawilży i odżywi, przez co włosy będą lepiej się układać a pigment pozostanie we włosie na dłużej.

Image

Pojemość:
50ml

Sposób użycia
Szampon:
• Niewielką ilość kosmetyku wymieszaj na dłoni z odrobiną wody.
• Nanieś kosmetyk na włosy i rozprowadź go po skórze głowy oraz pasmach. Masuj przez kilka chwil, usuwając zanieczyszczenia, brud, kurz i nadmiar sebum.
• Na koniec dokładnie spłucz resztki specyfiku z kosmyków.

Maska:
• Na umyte i lekko wilgotne włosy zaaplikuj niewielką ilość kosmetyku.
• Rozprowadź równomiernie na całej długości pasm.
• Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.

Olejek:
Sposób użycia na wilgotne włosy:
• Rozgrzej od 2 do 3 porcji olejku w dłoniach.
• Wmasuj w wilgotne końcówki i w całą długość włosów.
• Przed przystąpieniem do suszenia, poczekaj minutę, żeby produkt się wchłonął.
• Wysusz i wymodeluj włosy.

Sposób użycia jako wykończenie na suche włosy:
• Wysusz i wymodeluj włosy tak, jak zazwyczaj.
• Rozgrzej 1 porcję olejku w dłoniach.
• Nałóż na suche włosy (na końce i długości), by uwydatnić cieniowanie i ruch włosów.
Skład
Szampon:
Aqua / Water / Eau, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycol Distearate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Parfum / Fragrance, Ppg-5-Ceteth-20, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Amodimethicone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Limonene, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Polysorbate 21, Hexyl Cinnamal, Linalool, Trideceth-6, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Citral, Geraniol, Glycine, Tocopherol, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol.

Maska:
Aqua / Water / Eau, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Trideceth-6, Phenoxyethanol, Limonene, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Chlorhexidine Dihydrochloride, Citral, Geraniol, Glycine, Tocopherol, Polyquaternium-7, Sodium Benzoate.

Olejek:
Isododecane, Aqua / Water, Dipropylene Glycol, Dimethicone, Alcohol Denat., Dimethiconol, Glycerin, Peg-14 Dimethicone, Hydroxyethyl Urea, Phenoxyethanol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Limonene, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Propylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Laureth-7, Caramel, Citral, Glycine, Geraniol, Coumarin, Ci 19140 / Yellow 5, Polyquaternium-7, Ci 15985 / Yellow 6, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Benzoate, Parfum / Fragrance (F.I.L. Z295354/1)

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.