L'Oréal Professionnel Metal Detox

liczba produktów: 8
L'Oréal Professionnel Metal Detox

Dowiedz się więcej o linii L'Oréal Professionnel Metal De czytaj

L'Oréal Professionnel Metal Detox to produkty stworzone z myślą o włosach, które poddane są koloryzacji, balejażowi czy dekoloryzacji. 

Produkty L'Oréal Professionnel Metal Detox - poznaj ich działanie

Wiadomo, że woda, którą stosujemy, zawiera metale. Zależne jest to od wielu czynników - lokalizacji czy jakości rurociągów. Ale nie tylko, również woda znajdująca się w basenach czy naturalnych zbiornikach wodnych zawiera szereg metali, które niekorzystnie wpływać mogą na stan naszych kosmyków. W interakcji z oksydantami stosowanymi w trakcie koloryzacji mogą w znacznym stopniu pogorszyć stan włosów. Produkty Metal Detox w swoim składzie zawierają opatentowaną technologię GLIKOAMINY. Ta niewielkich rozmiarów cząsteczka potrafi wniknąć do wnętrza włókna włosa i zneutralizować obecne w nich metale. 

Efekty po stosowaniu produktów Metal Detox

Aplikacja produktów L'Oréal Professionnel w trakcie zabiegu koloryzacji, balejażu czy dekoloryzacji to aż o 87% mniejsze ryzyko zniszczonych włosów i w 100% niezawodny kolor. Oczyszczenie włosów z miedzi, która jest szkodliwa za pomocą innowacyjnego składnika, jakim jest GLUKOAMINA pozwala na zachowanie mocnych, a przede wszystkim zdrowych włosów. 

Produkty L'Oréal Professionnel Metal Detox do stosowania w salonie, jak i później w domu, pozwalają na zabezpieczenie i ochronę włosów przed ponownym osadzaniem się metali we włóknie. 

L'Oréal Professionnel dba o środowisko

Marka L'Oréal Professionnel nie jest obojętna na ochronę środowiska. Wszystkie opakowania produktów linii Metal Detox stworzone zostały z plastiku, który do 95% pochodzi z recyklingu. Ponadto firma w trakcie produkcji redukuje zużycie CO2 . 

Kosmetyki L'Oréal Professionnel Metal Detox zachwycają zapachem. Zastosowane w produktach nuty zapachowe szybko zapadają w pamięć i sprawiają, że stosowanie produktów jest jeszcze przyjemniejsze. Nuty zapachowe to orzeźwienie cytrusów: klementynka, bergamotka, cytryna, grejpfrut oraz moc i siła bursztynu i drewna gwajakowego. 

Piękny zapach, moc oczyszczającego działania i ochrona włosów - to wszystko zapewnią Ci produkty L'Oréal Professionnel Metal Detox stosowane w trakcie i po koloryzacji włosów. Przekonaj się, jak nieskazitelny może być kolor Twoich kosmyków. 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

L'Oréal Professionnel Metal Detox (8)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: