L'Oréal Professionnel Absolut Repair

liczba produktów: 16
L'Oréal Professionnel Absolut Repair

Dowiedz się więcej o L'Oréal Professionnel Absolut Repair czytaj

Znana na całym świecie linia marki L'Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium pojawiła się w nowej odsłonie. Produkty L'Oréal Professionnel Repair przeznaczone są dla osób posiadających włosy zniszczone, które potrzebują wzmocnienia, regeneracji, odżywienia i odbudowy. Nowy brand marki to nowe produkty, które zawierają ulepszoną formułę, aby w jak najlepszy sposób regenerować i odżywiać uszkodzone włosy. 

Linia L'Oréal Professionnel Absolut Repair to nowe składniki. Nowa formuła zawiera komosę ryżową oraz białko pszeniczne. 

Komosa ryżowa inaczej zwana quinoa wykazuje bardzo duże wartości odżywcze, które znane i cenione były już przez plemiona zamieszkujące Amerykę Południową. Komosa ryżowa zawarta w produktach Loreal Repair to bogactwo aminokwasów i protein, które działają regenerująco i ochronnie na włosy. Dodatkowo quinoa posiada działanie nawilżające. Dzięki temu włosy są wzmocnione, nawilżone oraz zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi powodującymi ich uszkodzenia.  

Białko pszeniczne natomiast posiada działanie wzmacniające i “naprawcze”. Dzięki swoim właściwościom otula włókno włosa, dzięki czemu poprawia jego strukturę i kondycję. Białko pszeniczne sprawia, że włosy stają się wygładzone i bardziej elastyczne, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia łamliwości i rozdwajania końcówek. 

W skład linii Loreal Absolut Repair wchodzą:

  • Szampon i odżywka

  • Klasyczna maska

  • Złota maska o lekkiej żelowej formule do włosów cienkich (nowość!)

  • Serum

  • Krem termiczny

  • Spray 10w1 (nowość!)

Nowa linia Loreal Absolut Repair dzięki zmienionej formule regeneruje, odżywia i wzmacnia włosy bez efektu obciążenia na długości i końcach. Efekt: zdrowe włosy bez względu na grubość czy gęstość.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

L'Oréal Professionnel Absolut Repair (16)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: