L'Oréal Professionnel Steampod

liczba produktów: 14
L'Oréal Professionnel Steampod

Dowiedz się więcej o linii L'Oréal Professionnel Steampod czytaj

Linia Steampod została stworzona specjalnie dla miłośniczek prostowania włosów. Prostownice oraz kosmetyki do pielęgnacji oraz ochrony pasm podczas zabiegu to właśnie sztandarowe produkty tej serii.

Co charakteryzuje linię Steampod marki L'Oréal Professionnel?

Steampod L'Oréal Professionnel to kosmetyki i akcesoria przeznaczone do prostowania włosów. Nowoczesny design marki, jak również nowe produkty sprawiają, że linia ta staje się jeszcze bardziej pożądana przez konsumentów i docenia zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów stylizacji pukli. 

Linia Steampod L'Oréal Professionnel to narzędzie do stylizacji włosów - prostownica parowa oraz kosmetyki zapewniające włosom ochronę i niesamowitą gładkość. W linii Steampod L'Oréal Professionnel zastosowano technologię pary wodnej oraz pro-keratyny, aby zapewnić włosom jak najlepszy efekt gładkości przy maksymalnej ochronie przed ciepłem.  Jeśli zależy Ci, aby Twoje włosy były gładkie i pełne blasku, sięgnij po produkty Steampod L'Oréal Professionnel!

Prostownica Steampod to nie tylko narzędzie do wygładzania włosów. Przy jej pomocy można wykonać również naturalne fale. 

Prostownica parowa L'Oréal Professionnel - czym się wyróżnia?

Profesjonalne wygładzenie włosów i zapewnienie im ochrony przed ciepłem to główne zalety linii L'Oréal Professionnel Steampod. Prostownica parowa dzięki swojej technologii pary wodnej i funkcji pro-keratin pozwala na otwarcie łuski włosa i wprowadzenia do jego wnętrza keratyny. Dzięki temu włos nie tylko zostaje wygładzony, ale jednocześnie wzmocniony. Prostownica Streampod posiada płytki, które mają anodyzowaną powłokę i grzebień, który umożliwia rozczesywanie włosów przed ich prostowaniem oraz oferuje im elastyczność i sprężystość. Prostownica parowa L'Oréal Professionnel zapewnia włosom gładkość oraz odpowiedni poziom wilgoci.

L'Oréal Professionnel Steampod kosmetyki - poznaj je!

W skład linii Steampod L'Oréal Professionnel oprócz prostownicy parowej wchodzą również kosmetyki, które zapewniają zarówno ochronę, jak i pielęgnację prostowanych kosmyków. W skład linii wchodzą:

  • termoochronny krem odbudowująco-prostujący, który dostępny jest w dwóch wersjach - dla włosów cienkich i grubych. Zapewnia kosmykom ochronę przed ciepłem i wygładza je bez efektu obciążenia. Pro-keratyna zawarta w kosmetyku pod wpływem pary wodnej wnika do wnętrza włosa. 

  • serum wygładzające na końcówki włosów to ostatni element stylizacji i pielęgnacji włosów kosmetykami linii Steampod L'Oréal Professionnel. Zastosowany na końcu pielęgnacji zapewnia końcówkom włosów wygładzenie i ochronę przed łamaniem. 

Więcej o prostownicy parowej i linii Steampod L'Oréal Professionnel możecie poczytać na naszym blogu - Prostownica parowa – nowość w stylizacji i wygładzeniu włosów!.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

L'Oréal Professionnel Steampod (14)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: