'

Mason Pearson Cutting Comb | Grzebień do strzyżenia i stylizacji

51.99 zł
Zobacz wszystkie produkty marki:
Mason Pearson
Zobacz pozostałe produkty z linii:
Szczotki z naturalnym włosiem

Opis

Profilowany grzebień do strzyżenia i stylizacji włosów. Wysokopolerowane zwężone ząbki i zaokrąglone brzegi nie podrażniają skóry głowy, idealnie rozczesują nie szarpiąc włosów. Ten grzebień daje większy komfort stosowania niż tradycyjne grzebienie.

Właściwości:
• idealny do strzyżenia i stylizacji,
• ręcznie wykonany grzebień dla pań i panów,
• zaokrąglone brzegi nie podrażniają skóry,
• unikalny, klasyczny wygląd i niezwykła wytrzymałość,
• zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Grzebienie Mason Pearson są ręcznie wykonane z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Jest to ten sam materiał, który używany jest do produkcji biżuterii, kostiumów sławnych projektantów, do ozdób do włosów i okularów. Przypatrując się uważniej grzebieniom Mason Pearson można zauważyć efekt 3D wzoru powłoki. Jest to wynik opatentowanego procesu, który replikuje naturalny żółwi szylkret.

O marce:
Szczotki do włosów Mason Pearson mają bardzo długą i wspaniałą historię. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek wykonanych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w dużej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.

Opinie o produkcie

Brak opinii dla tego produktu, pozostaw opinię jako pierwsza/y

Cutting Comb | Grzebień do strzyżenia i stylizacji

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: