Dressing Comb | Grzebień do długich i grubych włosów
Dressing Comb | Grzebień do długich i grubych włosów 111,99 zł

Mason Pearson Dressing Comb | Grzebień do długich i grubych włosów

111,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Luksusowy ręcznie wykonany grzebień do włosów długich i grubych. Wykonany jest z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Świetnie radzi sobie z grubymi, długimi włosami. Sprawia,że ​​pielęgnacja włosów staje się wygodna i łatwa. Grzebień jest wykonany z jednego kawałka materiału, z zaokrąglonymi zębami i gładkimi krawędziami, aby zapobiec szarpaniu i łamaniu włosów.

Właściwości:
• idealny do włosów długich i grubych,
• ręcznie wykonany grzebień dla pań i panów,
• zaokrąglone brzegi nie podrażniają skóry,
• unikalny, klasyczny wygląd i niezwykła wytrzymałość,
• zapewnia najwyższy komfort użytkowania,
• doskonały do stylizacji i pielęgnacji.

Grzebienie Mason Pearson są ręcznie wykonane z najwyższej jakości celuloidu na świecie. Jest to ten sam materiał, który używany jest do produkcji biżuterii, kostiumów sławnych projektantów, do ozdób do włosów i okularów. Przypatrując się uważniej grzebieniom Mason Pearson można zauważyć efekt 3D wzoru powłoki. Jest to wynik opatentowanego procesu, który replikuje naturalny żółwi szylkret.

O marce:
Szczotki do włosów Mason Pearson mają bardzo długą i wspaniałą historię. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek wykonanych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w dużej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.