Karbonowy grzebień 8,5" 21cm
Karbonowy grzebień 8,5" 21cm 49,99 zł

MoroccanOil Karbonowy grzebień 8,5" 21cm

49,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Rodzaj
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
MoroccanOil Comb 8,5" to karbonowy grzebień do stylizacji dłuższych włosów.

Grzebień do stylizacji włosów MoroccanOil ułatwia rozczesywanie każdego rodzaju włosów. Stworzony został z wysokiej jakości materiałów odpornych na nagrzewanie. Grzebień posiada sztywne zęby, które są wygodne w użyciu i zapewniają kontrolę w trakcie użytkowania. Smukła i prosta konstrukcja zapobiega wplątywaniu się włosów.

Długość:
21cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.