Opi Nail Lacquer | Lakier do paznokci Berlin There Done That 15ml
51,99 zł
Średni stan magazynowy
Marzysz o intensywnym kolorze i profesjonalnym wykończeniu manicure, który przyciąga wzrok? Lakier OPI NLG13 Berlin There Done That to idealny wybór dla osób ceniących trwały kolor, gładką aplikację i nieskazitelny efekt w standardowym, salonowym formacie.
OPI NLG13 Berlin There Done That to klasyczny lakier z kolekcji inspirowanej Berlinem, który łączy w sobie intensywną pigmentację z wyjątkowo gładką formułą. Produkt zapewnia pełne krycie już po nałożeniu 1–2 cienkich warstw, tworząc na paznokciach równomierną powłokę o wysokim połysku. Kremowa konsystencja gwarantuje łatwą aplikację bez smug i prześwitów, a ergonomiczny pędzelek umożliwia precyzyjne nałożenie nawet przy krawędziach skórek. W połączeniu z bazą i topcoatem OPI lakier zapewnia trwałość manicure do 5–7 dni, zachowując intensywność koloru i lustrzany blask. Formuła pozbawiona DBP, formaldehydu i toluenu sprawia, że produkt jest bezpieczny dla paznokci i odpowiedni zarówno do użytku profesjonalnego w salonie, jak i domowego.
Zalety lakieru OPI NLG13 Berlin There Done That:
• Intensywna pigmentacja i pełne krycie po 1–2 warstwach
• Gładka, kremowa formuła zapewniająca równomierne nałożenie
• Wysoki, lustrzany połysk o profesjonalnym wykończeniu
• Trwałość manicure do 5–7 dni z bazą i topcoatem
• Ergonomiczny pędzelek ułatwiający precyzyjną aplikację
• Formuła bez DBP, formaldehydu i toluenu
• Kompatybilny z produktami OPI oraz większością baz i topów
OPI to amerykańska marka z Kalifornii, znana z profesjonalnych produktów do paznokci najwyższej jakości, stosowanych w salonach nail art na całym świecie.
Pojemność:
15 ml
• Energicznie wstrząśnij buteleczką lakieru, a następnie nałóż 1-2 cienkie warstwy, pozwalając każdej warstwie wyschnąć przez 1-2 minuty.
• Po wyschnięciu koloru, nałóż jedną warstwę top coatu (top coat) dla zwiększenia połysku i trwałości.
• Po zakończeniu stylizacji, zastosuj olejek do skórek i krem do rąk, a następnie unikaj kontaktu z wodą przez 30-60 minut.