The Straightener | Prostownica z jonizacją EP 28mm
The Straightener | Prostownica z jonizacją EP 28mm 326,99 zł

BaBylissPRO The Straightener | Prostownica z jonizacją EP 28mm

326,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis

Wyjątkowa prostownica BaBylissPRO The Straightener EP Technology 5.0 jest zaprojektowana specjalnie po to, aby doskonale prostować włosy, jednocześnie nie uszkadzając ich. Technologia ceramiczno-jonowa zastosowana w prostownicy ogranicza tarcie i zapewnia optymalne wygładzenie włosów. Aktywny system jonizacji usuwa z włosów wszelkie ładunki elektryczne i doskonale zamyka łuski włosów. W efekcie pasma są elastyczne, lśniące i podatne na układanie. Dzięki kształtowi prostownicę wygodnie się trzyma, a obrotowy kabel umożliwia komfortowe manipulowanie urządzeniem w trakcie tworzenia fryzury.

Informacje na temat prostownicy BaBylissPRO The Straightener EP Technology 5.0:
• wbudowany generator jonów ujemnych
• płytki w technologii EP 5.0 (Elektro Plating)
• płytki o wymiarach 28 mm x 110 mm
• 5–stopniowa, cyfrowa regulacja temperatury 150–230°C
• ultraszybkie nagrzewanie
• przewód zasilający 2,70m

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Karola

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Prostownica mega ! Zwykła prostownica przy tej się chowa ! Przy zwykłej prostownicy nigdy nie miałam tak prostych włosów przez cały dzień jak Dzięki tej ,Dodam iż efekt prostych włosów utrzymuje się nawet do 3 dni na pewno i więcej lecz trzeba myć włosy