230 | Prostownica do włosów + termiczne opakowanie
230 | Prostownica do włosów + termiczne opakowanie 919,46 zł

Termix 230 | Prostownica do włosów + termiczne opakowanie

919,46 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wygładzanie
Opis
Termix 230 Black Edition to prostownica do włosów nowej generacji prostownic cyfrowych.

Prostownica do włosów Termix 230 Black Edition to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają sprzętu profesjonalnego i wszechstronnego. Technologia zastosowana w prostownicy Termix pozwala nie tylko na prostowanie kosmyków, ale również na wykonywanie każdego rodzaju stylizacji oraz wszelkiego rodzaju zabiegów fryzjerskich, takich jak aplikacja keratyny.

Idealne urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju włosów dzięki możliwości regulacji temperatury. W zaledwie kilka chwil Termix 230 nagrzewa się aż do 230℃.

Zastosowany w prostownicy system promieniowania podczerwonego ułatwia pracę oraz zmniejsza uszkodzenia na powierzchni włosów. Płytki prostownicy są w 100% ceramiczne, pokryte warstwą turmalinową. Dzięki nanotechnologii, wykorzystującej nanosrebro i nanotytan, włosy są zdrowsze i pełne blasku. Jak to możliwe? Nanosrebro posiada działanie antybakteryjne, a nanotytan oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń.

W prostownicy zastosowano innowacyjny system infrared, który przedłuża trwałość stylizacji, a do tego chroni kosmyki przed zniszczeniem i uszkodzeniami. Wszystko po to, aby zapewnić włosom nie tylko piękny wygląd od fal po wygładzenie, ale również moc jakiej potrzebują.

Charakterystyka prostownicy do włosów Termix 230:
● zaawansowana technologia podczerwieni
● nanotechnologia
● technologia jonowa i antystatyczna, która wydobywa intensywny blask włosów
● jonizacja
● inteligentna kontrola temperatury od 130℃ do 230℃
● płytki w 100% ceramiczne, pokryte warstwą turmalinową
● automatyczne wyłączanie po 30 minutach
● obrotowy przewód o 360o
● antypoślizgowa powłoka
● termiczne opakowanie

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.