Evo Rose Gold | Szczotka do modelowania 43mm
Evo Rose Gold | Szczotka do modelowania 43mm 127,99 zł

Termix Evo Rose Gold | Szczotka do modelowania 43mm

127,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis

Termix Evo Rose Gold to limitowana edycja linii Termix Evolution. Specjalnie stworzona, aby pielęgnować porowate, suche i matowe włosy zamieniając je w pełne blasku pukle. Technologia oraz kompozycja włókien została zaprojektowana z myślą o zdrowym szybkim suszeniu, bez użycia ekstremalnego ciepła. Wysokiej jakości jonizujące nylonowe włosie eliminuje puszenie i dodaje włosom blask i miękkość. A korpus szczotki wykonany z materiału PTFE, zapobiega gromadzeniu się odpadów czy środków stylizujących oraz zapewnia większą gładkość włosów. Romboidalne otwory, zwiększają o 10 % przepływ powietrza, tym samym gwarantują szybsze suszenie. Co więcej ergonomiczny uchwyt posiada antypoślizgowe wykończenie, dzięki któremu szczotka nie będzie się ślizgać nawet na mokrych dłoniach.Są dostępne w różnych rozmiarach: 17mm, 23mm, 28mm, 32mm, 43mm.Szczotki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w 100% w Hiszpanii, a w ramach procesu produkcyjnego, każda z nich została dokładnie sprawdzona czy nadaje się do sprzedaży. Kolejnym plusem są kartonowe opakowania, które w 100% nadają się do recyklingu.Rozmiar korpusu (bez włosia):


43mm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.