Suszarki do włosów

liczba produktów: 70
Suszarki do włosów

Jaka suszarka do włosów? czytaj

Nie zawsze mamy czas, aby czekać aż nasze włosy wyschną naturalnie. Wtedy z pomocą przychodzi nam suszarka. To również urządzenie, które pomaga w stylizacji fryzury. Jak wybrać odpowiednią dla siebie? Zanim dokonasz zakupu, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Jakie są rodzaje suszarek?

Suszarki możemy podzielić na te do użytku domowego, turystyczne i profesjonalne. Te profesjonalne tworzone są z myślą o salonach fryzjerskich, są większe niż te zwykłe, mają bardziej wytrzymałe silniki, dłuższy przewód, posiadają wiele różnych nakładek. Teraz jednak te do użytku domowego mogą również mieć podobne funkcje jak te profesjonalne. Suszarki turystyczne natomiast charakteryzują się tym, że są niewielkie, poręczne, składane, lekkie i mają mniejszą pomoc. Są idealne w podróży.

Jakie funkcje powinna posiadać suszarka?

Suszarkę musimy dopasować do rodzaju naszych włosów. Jeśli są one grube i długie, należy liczyć się z tym, że będziemy z niej korzystać dłużej i częściej. Na jakie funkcje zwracać uwagę?

  • Chłodny nawiew – przycisk z chłodnym nawiewem to sposób na to, aby ochronić włosy przed przesuszeniem i zniszczeniem. Wprawdzie wolniej będą schnąć, jednak pomoże on wygładzić włosy. Gdy mamy cienkie, delikatne włosy, najlepiej jest suszyć je tylko chłodnym nawiewem.

  • Jonizacja powietrza – suszarka posiadająca generatory jonów ujemnych pozwala na neutralizowanie tych dodatnich, dzięki czemu łuski włosa zostają zamknięte. Pomoże to w wygładzeniu fryzury i nadaniu jej blasku.

  • Moc – jeśli zależy nam na szybkim suszeniu włosów, wybierajmy suszarkę o wyższej mocy. Kiedy są one gęste i grube jest to ok. 2000 W.

  • Regulacja temperatury i siły nawiewu – dzięki takiej suszarce możemy dostosować temperaturę i siłę nawiewu do potrzeb naszych i włosów.

 

Na co jeszcze zwracać uwagę przy wyborze suszarki?

Jeśli zależy Ci na komfortowym suszeniu włosów, koniecznie wybierz suszarkę z antypoślizgowym uchwytem. Uchroni nas to przed jej upuszczeniem. Aby zapobiec dostawaniu się do jej silnika zanieczyszczeń i włosów, zaopatrzmy się w urządzenie z filtrem ochronnym. Do suszarek dodawane są nakładki, takie jak koncentrator, który umożliwia skupienie strumienia powietrza na poszczególne pasmo włosów, co ułatwia modelowanie. Inną nakładką jest dyfuzor – zwiększa objętość fryzury, unosi je u nasady i jest idealny dla kręconych włosów. Suszarki mogą być wyposażone również w nakładkę prostującą wykonaną z płytki ceramicznej, która je wygładza.

Suszarka to urządzenie, które jest nam niemal niezbędne przy stylizacji włosów. Wybierz odpowiednią dla siebie i ciesz się zadbaną fryzurą!

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Suszarki (70)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: