Maski nadające objętość włosom

liczba produktów: 16
Maski nadające objętość włosom

Jaka maska do nadania objętości? czytaj

Każda kobieta pragnie mieć gęste włosy o dużej objętości. Niestety czasem z natury, a czasem na skutek różnych czynników włosy stają się osłabione, cienkie, brakuje im energii. Wtedy należy odpowiednio je odżywić i poddać regeneracji, dzięki której poprawi się ich kondycja. Jednym z produktów, który pomoże w nadaniu objętości jest maska do włosów.

Jakie są efekty stosowania maski nadającej objętość?

Dzięki stosowaniu maski nadającej objętość włosy stają się puszyste, sprężyste, pełne życia. Maska pomaga unieść je również u nasady. Wnika w głąb włosa, nawilżając go i pogrubiając jego strukturę. Modeluje go, jednocześnie zwiększając gęstość fryzury. Systematyczne stosowanie maski sprawia, że włosy długotrwale zyskają na objętości, a aktywne składniki w niej zawarte spowodują, że będą lepiej się układać.

Jak stosować maskę do włosów nadającą objetość?

To, w jaki sposób aplikujemy maskę też jest bardzo istotne. Kiedy nie będziemy nakładać jej starannie,nie przyniesie widocznych efektów. Jak to robić poprawnie?

  • Maskę nakładamy na umyte szamponem wilgotne włosy, lekko osuszone ręcznikiem.

  • Produkt aplikujemy pasmo po paśmie, delikatnie wmasowując we włosy, nie pocierając ich i nie szarpiąc, ponieważ może je to narazić na uszkodzenia mechaniczne.

  • Możemy wmasować maskę również w skórę głowy. Jeśli jednak nie chcemy za bardzo obciążać włosów, nakładajmy ją od ucha w dół.

  • Maskę trzymamy na włosach około 10-20 minut, w zależności od zaleceń producenta.Dzięki temu wszystkie zawarte w niej substancje odżywcze mają szansę głęboko wniknąć w ich strukturę. Żeby wzmocnić jej działanie możemy owinąć głowę foliowym czepkiem, a następnie ciepłym ręcznikiem.

  • Pamiętajmy, żeby dokładnie ją spłukać, aby włosy nie były obciążone i przetłuszczone. To może być powodować, że będą przyklapnięte!


Wybierając maskę nadającą objętość warto sięgać po te zawierające naturalne substancje. Dobór odpowiedniego produktu jest bardzo ważny. Maska nadająca objetości w połączeniu z odżywczym szamponem da nam zaskakujące rezultaty. Oprócz tego pamiętajmy, że ważny jest sposób w jaki układamy włosy, a także unikanie czynników, które wpływają na ich zniszczenie, a tym samym często brak objętości.

 

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nadanie objętości (16)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: