BB Bleach High Lift 9 | Rozjaśniacz w proszku 400g
BB Bleach High Lift 9 | Rozjaśniacz w proszku 400g 124,85 zł

Alfaparf BB Bleach High Lift 9 | Rozjaśniacz w proszku 400g

124,85 zł

31,21 zł / 100 g

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Alfaparf
Opis
Alfaparf BB Bleach High Lift Bleaching Powder 9 to mocny rozjaśniacz w proszku. Produkt współgra z utleniaczem Alfaparf Oxid'O.

Rozjaśniacz w proszku Alfaparf BB Bleach High Lift Bleaching Powder 9 stosuje się do rozjaśniania nawet bardzo ciemnych włosów - zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Rozjaśnianie aż o 9 tonów, a jednocześnie pielęgnacji i ochrona włosów? Tak, to możliwe!

Rozjaśniacz Alfaparf BB Bleach High Lift Bleaching Powder 9 posiada świeży i przyjemny zapach, jest bardzo łatwy w przygotowaniu i zmieszaniu z innymi specyfikami, zapewnia kremową i jednolitą konsystencję, z którą pracuje się naprawdę bardzo szybko i pewnie.

Specyfik został wzbogacony olejem marula oraz kompleksami: Bi-Bond Complex i Double Bond Reconstruction, które odbudowują ubytki wewnętrznych i zewnętrznych struktur włosów. W efekcie włosy są zabezpieczone podczas zabiegu rozjaśniania, odpowiednio nawilżone i zregenerowane.

Pojemność:
400g
Sposób użycia
• Sposób użycia i ilość proszku zależy od stosowanej techniki.
• Pamiętaj, aby rozjaśniacz stosować z utleniaczem Alfaparf Oxid’O.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin