4Artistis SkeletonFX | Wymienne ostrze do trymera SkeletonFX T-blade FX7870GE, FX7870RE, FX7870BKE
4Artistis SkeletonFX | Wymienne ostrze do trymera SkeletonFX T-blade FX7870GE, FX7870RE, FX7870BKE 122,99 zł

BaBylissPRO 4Artistis SkeletonFX | Wymienne ostrze do trymera SkeletonFX T-blade FX7870GE, FX7870RE, FX7870BKE

122,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis

BabylissPRO 4Artistis SkeletonFX Blade FX707ZE to profesjonalne wymienne ostrza do trymerów T-blade: FX7870GE, FX7870RE, FX7870BKE. Ostrze w kształcie T o szerokości 40 mm z tytanem DLC, pozwoli Ci poczuć przyjemność ze swojej pracy na nowo! BaBylissPRO 4Artists to luksusowa linia narzędzi stworzonych dla profesjonalnych fryzjerów oraz barberów zmieniających swoją pracę w sztukę. Każdy artysta do tworzenia potrzebuje narzędzi wysokiej jakości i funkcjonalności. Co więcej urządzenia muszą wykazywać się precyzją oraz wygodą w użytkowaniu. Marka BabylissPRO wie, że każdy profesjonalista doceni również design, dlatego stworzyła urządzenia charakteryzujące się wyjątkowym nowoczesnym wyglądem. BaBylissPRO®4Artists to doskonałe połączenie elegancji, wzornictwa i zaawansowanej technologii.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.