4Artists Spare Blade | Wymienna głowica do maszynek GoldFX FX8700GE/BKE/RE
4Artists Spare Blade | Wymienna głowica do maszynek GoldFX FX8700GE/BKE/RE 127,99 zł

BaBylissPRO 4Artists Spare Blade | Wymienna głowica do maszynek GoldFX FX8700GE/BKE/RE

127,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis

BabylissPRO Spare Blade to wymienna głowica ostrza, specjalnie zaprojektowana do użytku z profesjonalnymi maszynkami do strzyżenia BABYLISS GoldFX FX8700GE. Ten produkt jest niezbędny dla fryzjerów i stylistów, którzy chcą utrzymać swoje narzędzia w optymalnym stanie. Wymienna głowica ostrza zapewnia precyzyjne cięcie i jest łatwa w montażu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niezawodność.

Charakterystyka produktu:


• Wykonana z wysokiej jakości materiałów.


• Zapewnia precyzyjne i dokładne cięcie.


• Łatwa w montażu i wymianie.


• Niezbędny element do utrzymania maszynki w dobrym stanie.


• Długotrwałe użytkowanie.

Ostrze pasuje do maszynek: CHROMFX (FX8700E), ROSEFX (FX8700RGE), GUNSTEELFX (FX8705E), (FX8700GE, BLACKFX(FX8700BKE), REDFX(FX8700RE)

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.