Dragon 6,28” | Degażówki fryzjerskie
Dragon 6,28” | Degażówki fryzjerskie 410,99 zł

Olivia Garden Dragon 6,28” | Degażówki fryzjerskie

410,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Olivia Garden Dragon 6,28” Thinner to profesjonalne degażówki fryzjerskie.

Degażówki posiadają 28 ostrych ząbków, a do tego mikroząbkowanie na każdym z nich. Efekt - skuteczne i szybkie cieniowanie i przerzedzanie konkretnych pasm.

Ostrza degażówek zostały powleczone tytanem, przez co cieniowanie włosów staje się niezwykle precyzyjne, równe, powtarzalne i szybkie. Ostrość narzędzia nie ulega zmianom przez długi okres czasu. Twardy materiał minimalizuje uszkodzenia mechaniczne - upadek nożyczek czy uderzenie w nie czymś twardym nie wyrządzą im krzywdy i przez cały okres pracy będą prezentować się nieskazitelnie i profesjonalnie.

Ekstremalnie ostre degażówki Olivia Garden Dragon 6,28” Thinner gwarantują pewną pracę i szybkie efekty przerzedzenia pasm w pożądanych miejscach. Narzędzie wykonane jest ręcznie z najlepszej japońskiej stali. Ostre krawędzie, twarda stal i ręczne precyzyjne wykończenie - to wszystko sprawia, że degażówki marki Olivia Garden są niezastąpioną pomocą fryzjerską w każdym salonie.

Uchwyt degażówek jest zaprojektowany w sposób ergonomiczny, zmniejsza napięcie w nadgarstku i powoduje, że ręka męczy się o wiele wolniej. Narzędzie posiada także mikroregulowane pokrętło naprężenia, które umożliwia zwiększenie precyzji cięcia.

Degażówki fryzjerskie Olivia Garden Dragon 6,28” Thinner zostały ozdobione eleganckim żłobieniem z motywem smoków. Niesamowity wygląd i profesjonalna skuteczność - to właśnie otrzymasz od uznanej na całym świecie marki Olivia Garden.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.