Round Brush in Box - S | Okrągła szczotka do stylizacji włosów 25mm
Round Brush in Box - S | Okrągła szczotka do stylizacji włosów 25mm 205,99 zł

Eleven Australia Round Brush in Box - S | Okrągła szczotka do stylizacji włosów 25mm

205,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wygładzenie
Opis
Eleven Australia Round Brush in Box - S to okrągła szczotka do stylizacji włosów 25mm

Profesjonalna szczotka do stylizacji włosów Eleven Australia posiada okrągły kształt. Stworzona z magnetycznego korpusu znacznie skraca czas suszenia włosów, ale również na dłużej pozostaje czysta dzięki ochronie antybakteryjnej. Szczotka zapewnia łatwą i prosta stylizację każdego rodzaju włosów, a w szczególności w celu uzyskania mocnego skrętu. Połączenie 60% włosów z dzika oraz 40% włókna nylonowego pozwala na naturalną pielęgnacje włosów i pełną kontrolę podczas ich stylizacji.

Rozmiar mały - 25mm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.