Draco | Maszyna do strzyżenia włosów
Draco | Maszyna do strzyżenia włosów 450,99 zł

FOX Draco | Maszyna do strzyżenia włosów

450,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
FOX Draco Hair Clipper to profesjonalna bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów. Posiada ostrze ze stali nierdzewnej, które jest odporne na grzanie i tępienie się. Maszynka wyposażona jest w akumulator litowy, który zapewnia do 120 minut bezprzewodowej pracy. Sprzęt pozwala na regulację długości strzyżenia ostrza od 0,3 mm do 3 mm. Maszynka posiada w zestawie 5 magnetycznych nasadek grzebieniowych: 1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm.

Ważne informacje:
• bezprzewodowy i przewodowy,
• ostrza ze stali nierdzewnej,
• 5 nasadek grzebieniowych 1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm,
• akumulator litowy: 120h pracy.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.