Volans | Czarno-srebrny bezprzewodowy trymer do strzyżenia włosów i brody
Volans | Czarno-srebrny bezprzewodowy trymer do strzyżenia włosów i brody 245,99 zł

FOX Volans | Czarno-srebrny bezprzewodowy trymer do strzyżenia włosów i brody

245,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 3

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pomysł na prezent
Opis
Profesjonalny bezprzewodowy trymer Fox Volans Trimer do strzyżenia włosów i brody. Posiada precyzyjne ostrze wykonane ze stali nierdzewnej w kształcie litery T o szerokości 40 mm. Ostrze odporne na nagrzewanie i tępienie. Trymer zapewnia 240 minut pracy. Trymer wyposażony jest w 3 nasadki grzebieniowe: 1,5 mm, 4,5 mm, 6,0 mm. Możliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio przez przewód sieciowy (praca przewodowa i bezprzewodowa).

Ważne informacje:
• bezprzewodowy,
• ostrza ze stali nierdzewnej,
• 3 nasadki grzebieniowe: 1,5 mm, 4,5 mm, 6,0 mm..

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.