Derma E.F.A. | Emulsja regulująca kondycję skóry głowy 50ml
Derma E.F.A. | Emulsja regulująca kondycję skóry głowy 50ml 44,99 zł

GLYNT Derma E.F.A. | Emulsja regulująca kondycję skóry głowy 50ml

44,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 10.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Derma
Opis

Emulsja GLYNT Derma E.F.A. Stimulant została stworzona po to, by przynieść błyskawiczną ulgę swędzącej, napiętej i problematycznej skórze głowy. Reguluje funkcje skalpu, nawilża i odżywia skórę i tym samym zapobiega powstawaniu łupieżu czy nadmiernej produkcji sebum.



Emulsja GLYNT Derma E.F.A. Stimulant bazuje na naturalnych składnikach aktywnych, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry głowy. Olej z pestek winogron oraz korzeń łopianu nawadniają komórki naskórka, przynoszą natychmiastowe ukojenie podrażnionej i napiętej skórze. Z kolei ekstrakt z kory wierzbowej działa przeciwzapalnie i normalizująco, oferując skórze głowy relaks, spokój i komfort.



Efekty stosowania: pieczenie, swędzenie i podrażnienie odchodzą w zapomnienie, podobnie jak problem z łupieżem i przetłuszczaniem się włosów.



Pojemność:


50ml

Sposób użycia
• Po umyciu włosów nanieś emulsję na skórę głowy.
• Równomiernie wmasuj i pozostaw na 5 minut.
• Po tym czasie dokładnie spłucz.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest MTEAM GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Inne informacje
Nazwa producenta Hans Conzen Kosmetik GmbH
Kraj Niemcy
Adres Lehmkoppel 2
Kod pocztowy  25499
Miasto  Tangstedt
E-mail [email protected]
Strona www www.grahamhill-cosmetics.com
E-mail #2
Strona www #2
Telefon (+49) 0410137330

Osoba odpowiedzialna
Imię i nazwisko podmiotu EKF BĄCZKIEWICZ MALCZYK SP. Z O.O
Kraj Polska
Adres Wojciechowskiego 3
Kod pocztowy  71-476
Miasto  Szczecin
E-mail [email protected]
Telefon 533 309 065