Pielęgnacja skóry głowy

liczba produktów: 4
Pielęgnacja skóry głowy

Dowiedz się więcej o GLYNT DERMA czytaj

WELLNESS DLA SKÓRY GŁOWY
Coraz więcej ludzi wykazuje tendencję do wrażliwej i podrażnionej skóry głowy. Oddziaływanie środowiska, stres i niewłaściwe odżywianie to tylko kilka z przyczyn łupieżu, swędzenia, bardzo suchej lub tłustej skóry głowy.


Seria DERMA pomaga skórze głowy pomóc sobie samej


Produkty DERMA są prawdziwym programem relaksacyjnym dla skóry głowy. W szamponie i toniku Regulate ekstrakt z kory wierzbowej działa przeciwzapalnie i uspokajająco, kwas salicylowy jednocześnie skutecznie zwalcza łupież. W toniku Regulate witamina B5 zapewnia poza tym lekką objętość, orzeźwiający mentol dba natomiast o przyjemne ukrwienie skóry głowy. Wyjątkowym przeżyciem wellness staje się stosowanie kremu do masażu skóry głowy E.F.A. Stimulant: zapewnia skórze głowy błogie odprężenie i odżywia ją w nasycone kwasy tłuszczowe z oleju z pestek wino- gron i korzenia łopianu. Efektywność produktów DERMA zwiększa morski i przyjemnie lekki zapach zielonych cytrusów.

Około 60% wszystkich kobiet i 40% wszystkich mężczyzn cierpi na wrażliwe obszary skóry głowy z różnych powodów. Głównie z niezrównoważonej diety, warunków klimatycznych, środowiska naturalnego, a nawet stresu. Stosowanie nieodpowied- niego szamponu może być również ważną przyczyną rozwoju wrażliwej skóry głowy: substancje czyszczące lub środki powierzchniowo czynne zawarte w wielu szamponach mogą osłabiać naturalny, ochronny, kwaśny „płaszcz głowy“. Prowad- zi to do wrażliwości skóry na wysuszenie i swędzenie.

Produkty DERMA rozwiązują ten problem. Ich kombinacja wysoce skutecznych składników gwarantuje maksymalną skuteczność w walce z podrażnieniami głowy i łupieżem, a jednocześnie delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy.
Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Glynt Derma Regulate (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: