Zagęszczenie włosów

liczba produktów: 5
Zagęszczenie włosów

Dowiedz się więcej o GLYNT ACTIVE czytaj

WITALNOŚĆ OD SAMEJ CEBULKI
Jeśli skóra głowy jest źle ukrwiona, może być ograniczony transport składników odżywczych do cebulek włosów, a porost włosów jest wyraźnie zmniejszony. Seria ACTIVE pobudza zaopatrzenie w składniki odżywcze cebulek włosów i zapobiega zaburzeniom ukrwienia. Efekt: porost włosów zostaje uaktywniony, skóra głowy jest lepiej ukrwiona, a włosy zyskują znacznie na objętości.

ACTIVE są prawdziwym cudem siły. Ekstrakt z liści azjatyckiego miłorzębu japońskiego w pełni rozwija tu swoje działanie. Ów nadzwyczajny, naturalny składnik podstawowy chroni komórki i wspomaga ukrwienie. W azjatyckiej medycynie niekonwencjonalnej działanie to znane jest już od ponad tysiąca lat. Następuje stymulacja porostu włosów, włosy zwiększają swoją objętość i są mocniejsze w dotyku. Produkty ACTIVE charakteryzują się cierpkim, świeżym zapachem drewna i mięty z przyjemnie pobudzającą nutą lawendy.

DODAJĄCA WIGORU PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW
Możliwych jest wiele przyczyn wypadania włosów: hormony (szczególnie u kobiet w ciąży), stres, inne czynniki środowiskowe, czy nawet dietę.
Produkty z serii ACTIVE zapewniają właściwy początek dnia: łagodne oczyszczenie połączone z rewitalizacją skóry głowy zapewniają natychmiastową świeżość. Przeciwdziała utracie włosów poprzez poprawę krążenia skóry głowy.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Glynt Active Refresh (5)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: