Zagęszczenie włosów

liczba produktów: 4
Zagęszczenie włosów

Dowiedz się więcej o GLYNT ACTIVE czytaj

WITALNOŚĆ OD SAMEJ CEBULKI
Jeśli skóra głowy jest źle ukrwiona, może być ograniczony transport składników odżywczych do cebulek włosów, a porost włosów jest wyraźnie zmniejszony. Seria ACTIVE pobudza zaopatrzenie w składniki odżywcze cebulek włosów i zapobiega zaburzeniom ukrwienia. Efekt: porost włosów zostaje uaktywniony, skóra głowy jest lepiej ukrwiona, a włosy zyskują znacznie na objętości.

ACTIVE są prawdziwym cudem siły. Ekstrakt z liści azjatyckiego miłorzębu japońskiego w pełni rozwija tu swoje działanie. Ów nadzwyczajny, naturalny składnik podstawowy chroni komórki i wspomaga ukrwienie. W azjatyckiej medycynie niekonwencjonalnej działanie to znane jest już od ponad tysiąca lat. Następuje stymulacja porostu włosów, włosy zwiększają swoją objętość i są mocniejsze w dotyku. Produkty ACTIVE charakteryzują się cierpkim, świeżym zapachem drewna i mięty z przyjemnie pobudzającą nutą lawendy.

DODAJĄCA WIGORU PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW
Możliwych jest wiele przyczyn wypadania włosów: hormony (szczególnie u kobiet w ciąży), stres, inne czynniki środowiskowe, czy nawet dietę.
Produkty z serii ACTIVE zapewniają właściwy początek dnia: łagodne oczyszczenie połączone z rewitalizacją skóry głowy zapewniają natychmiastową świeżość. Przeciwdziała utracie włosów poprzez poprawę krążenia skóry głowy.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Typ produktu

Pojemność

Filtr

kasuj

Glynt Active Refresh (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: