Glynt Volume Energy

liczba produktów: 6
Glynt Volume Energy

Dowiedz się więcej o GLYNT VOLUME czytaj

OBJĘTOŚĆ JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI

Niemal żaden typ włosów nie jest tak wymagający w kwestii pielęgnacji, jak włosy cienkie. Z uwagi na swoją delikatną strukturę są one szczególnie wrażliwe i szybko sprawiają wrażenie pozbawionych życia. Z tego względu cienkie włosy wymagają pielęgnacji, która je odbuduje i wzmocni. Seria VOLUME jest w stanie sprostać tym wymaganiom: regenerujący i głęboko oczyszczający szampon, odżywka zwiększająca objętość włosów i kuracja wzmacniająca włosy wywołują natychmiastowy efekt puszystości i nadają włosom jedwabisty połysk nie powodując ich obciążenia.

PRODUKTY VOLUME są prawdziwym must have dla włosów cienkich. Energetyzujący szampon z ekstraktem z korzenia imbiru głęboko oczyszcza, termoaktywna odżywka energetyzująca zagęszcza włosy proteinami jedwabiu i płynną keratyną, a energetyzująca maska do włosów wzmacnia je ekstraktem z miłorzębu japońskiego i witaminą B5. Efekt: wyjątkowa siła, dynamiczna objętość i niezwykła puszystość. Skuteczność produktów VOLUME wsparta jest owocowo świeżym, korzennym i przyjemnie lekkim zapachem.

Włosy o średnicy mniejszej niż 0,04 mm określane są mian-em włosów delikatnych i cienkich. Taki typ włosa szybko ulega narażeniu na wiatr, deszcz i wysiłek fizyczny. Wymaga również sz- czególnej troski. Ponieważ wszystko zaczyna się bliżej skóry głowy, włosy takie muszą być myte częściej. Codzienne mycie nie powinno obciążać włosów produktem pielęgnacyjnym. W tym miejscu do akcji wchodzą produkty z serii VOLUME. Pierwsza faza to delikatne czyszczenie połączone z odświeżeniem włosa. W drugim etapie składniki serii penetrują włosy, wzmacniają jego strukturę oraz dodają im niezbędnej objętości.

Z DODATKIEM IMBIRU O GŁĘBOKO CZYSZCZĄCYCH WŁAŚCIWOŚCIACH I WZMACNIAJĄCYM EKSTRAKTEM Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO
DYNAMICZNA OBJĘTOŚĆ DLA WŁOSÓW CIENKICH

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Glynt Volume Energy (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: