Ochrona przed promieniami UV

liczba produktów: 3
Ochrona przed promieniami UV

Dowiedz się więcej o GLYNT SUN czytaj

DLA WIELBICIELI SŁOŃCA
Tak jak urlop jest relaksujący dla duszy, tak może być stresujący dla włosów. Słońce, wiatr i słona woda powodują płowienie włosów i ich wysuszenie. Seria SUN łączy filtry przeciwsłoneczne z odżywczymi substancjami czynnymi, które także włosom pozwolą na odpoczynek.

SUN chronią włosy przed utratą wilgotności na skutek działania słońca i wody morskiej. Australijski koktajl owocowy z cytryn Aspen, jagód lilly pilly i śliwek Davidson nadaje włosom wyjątkowy połysk i niezwykle łatwą rozczesywalność. Nawet matowe lub osłabione włosy już po jednym użyciu ponownie stają się jedwabiście błyszczące i aksamitnie gładkie. Produkty SUN cechują się owocowym zapachem brzoskwini z miękką, kwiatową nutą frezji.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW DLA OCHRONY OD SŁOŃCA, SOLI ORAZ CHLORU
W lecie włosy są szczególnie eksploatowane: Na przykład poprzez pływanie w morzu, które sprawia, że włosy pęcznieją. Kryształy soli siedzą we włosach i rozjaśniają je. Włosy stają się kruche, tracą swój kolor i matowieją.

Produkty SUN są idealnym rozwiązaniem: Koktajl składników z australijskich owoców chroni włosy przed utratą wilgoci ze względu na słońce, sól i chlor. Można opalać się bez dodatkowych środków i cieszyć gładkimi włosami podczas wypoczynku.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Rodzaj włosów

Sposób użycia

Pojemność

Filtr

kasuj

Glynt Sun Care (3)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: