Glynt Hydro Vitamin

liczba produktów: 4
Glynt Hydro Vitamin

Dowiedz się więcej o GLYNT HYDRO czytaj

Nawilżenie dla każdego

Seria GLYNT Hydro Vitamin została stworzona do nawilżenia włosów suchych. Egzotyczne owocowe ekstrakty z australijskiej brzoskwini i dzikiej limetki, jak również z nasion akacji chronią i regenerują włosy oraz dostarczają im niezbędnego nawilżenia. Włosy zyskują wyraźny połysk, aksamitną miękkość i dynamiczną objętość.

Niezależnie od pory roku, i warunków atmosferycznych oraz używania ekstremalnych produktów do stylizacji, włos szybko wysycha. Wilgotność wychodzi z małych otworów w łusce włosowej, co sprawia, że włosy są szorstkie, matowe i trudniejsze do rozczesywania. 

GŁÓWNE SKŁADNIKI SERII

Quandong 

Bardzo odporne drzewo pochodzące z pustyni Australii, którego owoce mają dwukrotnie większe pokłady witaminy C - niczym pomarańcze. Aborygeni używali tych owoców jako olejek do pielęgnacji włosów. 

Australijska limonka pustynna 

Jedyny rodzaj cytrusa, która może przetrwać miesiące na pustyni bez wody. Odżywczy koktajl o działaniu przeciw starzeniowym nawilża skórę głowy i włosy. Zawiera również dużo przeciwutleniaczy. 

Akacja 

Całodniowy składnik aktywny dla pięknych włosów: ułatwia rozczesywanie, zapewnia gładkość, połysk i objętość. Ma również działanie przeciwutleniające. 

DOBRZE WIEDZIEĆ:

Utlenianie jest procesem w którym tzw. Wolne rodniki wyrywają elektrony z sąsiednich cząsteczek i przekształcają je w wolne rodniki. Powoduje to niebezpieczną reakcję łańcuchową. Wysoki poziom wolnych rodników przyspiesza proces starzenia się i może w najgorszym przypadku prowadzić do raka. Dlatego też bardzo skuteczną pomocą są przeciwutleniacze, zwane również radykalnymi łapaczami. Poprzez dobrowolne poddanie się elektronowi, mogą powstrzymać niebezpieczne działanie, a więc są niezbędną pomocą dla komórek naszego organizmu. 

CIEKAWOSTKA:

Acacia ma taktykę obrony chemicznej, aby chronić się przed potencjalnymi zagrożeniami. Gałązka jałowca rozprzestrzenia się, jeśli zwierze zjada gałęzie. Ostrzega sąsiednie akacje, która z kolei reagują zwiększając produkcję trucizny w liściach. Zwierzęta atakujące kwiat są zatrute i umierają. 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Glynt Hydro Vitamin (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: