Men ReShade Developer Concentrate | Oksydant (lotion) do odsiwiacza dla mężczyzn 250ml
Men ReShade Developer Concentrate | Oksydant (lotion) do odsiwiacza dla mężczyzn 250ml 56,99 zł

Goldwell Men ReShade Developer Concentrate | Oksydant (lotion) do odsiwiacza dla mężczyzn 250ml

56,99 zł

22,80 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Goldwell Men ReShade
Opis
Goldwell Men ReShade Developer Concentrate to oksydant (lotion) do odsiwiacza dla mężczyzn.

Produkt stosuje się dwyłącznie zmieszany z odsiwiaczem z tej samej linii. Daje satysfakcjonujące efekty przy udziale siwizny do 30%. Daje naturalne efekty bez wrażenia farbowanych włosów, bez niepożądanego odcienia na włosach po wypłukiwaniu się koloru i bez widocznego odrostu przy wzroście włosa.

Men ReShade jest produktem, który efektywnie redukuje siwiznę i jego zastosowanie jest podobne do mycia włosów i równie szybkie. To doskonały produkt dla mężczyzn, którzy chcą natychmiastowej i dyskretnej usługi, bez umawiania się na wizytę w salonie. Aby uzyskać naturalny wygląd potrzeba tylko 5 minut.

Hybrydowo-Pianowa Technologia Men ReShade to pierwsze połączenie wygodnej aplikacji w formie piany z naturalnymi efektami oksydacyjnej technologii koloryzacji. Komponenty koloru są ze sobą mieszane w specjalnej butelce aplikacyjnej Men ReShade, i dzięki konsystencji pianowej nakładane na włosy oraz spłukiwane już po 5 minutach.

Pojemność:
250ml
Sposób użycia
• Stosując butelkę aplikacyjną odmierz 20 ml lotionu i dodaj 20ml odsiwiacza Power Shot.
• Przekręcić główkę butelki. Końcówkę zatkaj palcem, a zawartość dokładnie wymieszaj obracając butelkę, nie wstrząsaj.
• Nakładaj zawsze na suche włosy. Trzymaj pionowo butelkę (do góry dnem) i naciskając ją z boku nanoś spienioną masę koloryzującą.
• Obfitą ilość masy koloryzującej nanieś na całe włosy i dokładnie wmasuj we włosy.
• Pozostaw na 5-10 minut, potem wypłucz i dokładnie umyj włosy.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.