Kidding | Wosk dla dzieci do stylizacji włosów 50ml
Kidding | Wosk dla dzieci do stylizacji włosów 50ml 59,99 zł

Kemon Kidding | Wosk dla dzieci do stylizacji włosów 50ml

59,99 zł

119,98 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis

Masz małego stylowego artystę w domu? Wybierz produkt, który zapewni mu nieograniczoną kreatywność, a jednocześnie zadba o zdrowie jego włosów.

Kemon Kidding Gum to wosk do stylizacji włosów stworzony specjalnie dla dzieci od 3 roku życia. Zapewnia średnie utrwalenie z naturalnym efektem wykończenia, dzięki temu każda stylizacja wydaje się niesamowicie naturalna. Formuła zawiera Velian Complex, oparty na mieszance 4 roślin: dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego. Te naturalne składniki zostały starannie dobrane ze względu na ich właściwości zmiękczające i ochronne, zapewniając tym samym zdrowie i piękno włosów. Wosk do stylizacji zawiera, aż 53% substancji pochodzenia naturalnego, co oznacza, że dbasz o włosy swojego dziecka, jednocześnie kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju.

Daj swojemu maluchowi szansę na tworzenie magicznych fryzur już dziś!

Pojemność:
50ml

Sposób użycia
• Rozetrzyj w dłoniach niewielką ilość produktu.
• Nałóż równomiernie na wilgotne lub suche włosy.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.