Spoon | Łyżeczka do aplikacji
Spoon | Łyżeczka do aplikacji 39,00 zł

Ecooking Spoon | Łyżeczka do aplikacji

39,00 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Ciało
Opis
Ecooking Spoon to łyżeczka do aplikacji kosmetyków, która została wykonana z wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego. Jest to niezbędne narzędzie dla każdej osoby, która chce precyzyjnie aplikować swoje ulubione kosmetyki. 

Dzięki specjalnemu kształtowi i rozmiarowi,
Ecooking Spoon jest idealna do nakładania kremów, maseczek, balsamów. W łatwy i precyzyjny sposób można aplikować kosmetyki na twarz, szyję, dekolt i inne części ciała, unikając marnowania produktu lub jego nierównomiernego rozprowadzania.

Łyżeczka Ecooking Spoon
jest łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu. Można ją myć w zmywarce lub ręcznie. To nie tylko praktyczne, ale i ekologiczne rozwiązanie, ponieważ pozwala na zużycie mniejszej ilości kosmetyków, a także ogranicza ilość odpadów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin