LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml
LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml 69,99 zł

Graham Hill LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml

69,99 zł

93,32 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Mężczyźni
Opis
Graham Hill LESMO Moulding Clay to matująca glinka stylizująca do włosów. Kosmetyk zapewnia silne utrwalenie, matowe wykończenie i niesamowite możliwości kreowania dowolnych fryzur, zwłaszcza na krótkich włosach.

Wyrób doskonale sprawdzi się na pasmach cienkich, pozbawionych gęstości i objętości. Ułatwia unoszenie pukli, tworzenie zmierzwionej fryzury oraz gwarantuje pełną kontrolę nad uczesaniem nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Marka Graham Hill to kosmetyki stworzone z myślą o męskich potrzebach. Proste opakowania, wytworne, a jednocześnie subtelne zapachy, skuteczne działanie i praktyczność - to właśnie cechy charakterystyczne tych specyfików. Brand swoją nazwą upamiętnia brytyjskiego kierowcę wyścigowego z XX wieku. Graham Hill był fenomenalny w swojej pasji, a jego elegancja, klasa i styl otwierały mu drzwi na wszystkie wysublimowane przyjęcia, niekoniecznie związane z wyścigami. Magnetyzm, pasja, wytworność i nutka ryzyka - to właśnie charakteryzowało tego utalentowanego sportowca i te przymioty można znaleźć w kosmetykach marki Graham Hill.

Pojemność:
75ml

Sposób użycia
• Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Dowolnie wymodelować.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.