LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml
LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml 64,00 zł

Graham Hill LESMO | Matująca glinka do stylizacji włosów 75ml

64,00 zł

85,33 zł / 100 ml

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Graham Hill
Opis
Graham Hill LESMO Moulding Clay to matująca glinka stylizująca do włosów. Kosmetyk zapewnia silne utrwalenie, matowe wykończenie i niesamowite możliwości kreowania dowolnych fryzur, zwłaszcza na krótkich włosach.

Wyrób doskonale sprawdzi się na pasmach cienkich, pozbawionych gęstości i objętości. Ułatwia unoszenie pukli, tworzenie zmierzwionej fryzury oraz gwarantuje pełną kontrolę nad uczesaniem nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Marka Graham Hill to kosmetyki stworzone z myślą o męskich potrzebach. Proste opakowania, wytworne, a jednocześnie subtelne zapachy, skuteczne działanie i praktyczność - to właśnie cechy charakterystyczne tych specyfików. Brand swoją nazwą upamiętnia brytyjskiego kierowcę wyścigowego z XX wieku. Graham Hill był fenomenalny w swojej pasji, a jego elegancja, klasa i styl otwierały mu drzwi na wszystkie wysublimowane przyjęcia, niekoniecznie związane z wyścigami. Magnetyzm, pasja, wytworność i nutka ryzyka - to właśnie charakteryzowało tego utalentowanego sportowca i te przymioty można znaleźć w kosmetykach marki Graham Hill.

Pojemność:
75ml

Sposób użycia
• Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na suche włosy. Dowolnie wymodelować.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin