Socolor.Beauty Cult | Półtrwała farba do włosów - Flamenco Fuchsia 90ml
Socolor.Beauty Cult | Półtrwała farba do włosów - Flamenco Fuchsia 90ml 58,99 zł

Matrix Socolor.Beauty Cult | Półtrwała farba do włosów - Flamenco Fuchsia 90ml

58,99 zł

65,54 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Kolor
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Matrix Socolor.Beauty
Opis
Kolor: Flamenco Fuchsia

Matrix Socolor.Beauty Cult to seria nowoczesnych półtrwałych farb do włosów. Serię cechują zjawiskowe odcienie, które całkowicie odmienią Twój wizerunek. W końcu możesz zaszaleć! To farba semipermantenta, więc efekt utrzyma się przez kilka myć, dając Ci możliwość szybkiej i tymczasowej zmiany wizerunku. Możesz przemienić swoje włosy w uczesanie intensywnie czerwone, zielone, srebrzyste czy purpurowe. A może tylko kolorowe pasemka czy końcówki? Możliwości jest mnóstwo!

Farbę Matrix Socolor.Beauty Cult aplikuje się po zmieszaniu z oksydantem 3% lub 6% w stosunku 1:1. Najlepszy efekt uzyskasz na bardzo jasnych włosach blond i rozjaśnianych (poziomy 8-10).

Pojemność:
90ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.