Miracle Brush | Pędzel do podkładu
Miracle Brush | Pędzel do podkładu 68,99 zł

Rosalique Miracle Brush | Pędzel do podkładu

68,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Marki
Opis
Rosalique Miracle Brush to praktyczny pędzel do podkładu.

To narzędzie doskonale współgra z podkładem Rosalique 3in1 Anti-Redness.

Pędzel Rosalique to wysokiej jakości przyrząd do równomiernego, szybkiego i efektywnego rozprowadzania podkładu na skórze twarzy. Produkt całkowicie cruelty-free, jego włosie jest syntetyczne, a całość została wykonana ręcznie, co gwarantuje doskonałą jakość bez żadnych defektów czy niedoróbek. Rączka została wykonana z brzozowego drewna, a okucie to lekka aluminiowa powłoka doskonale trzymająca włosie w ryzach i zapewniająca doskonałą pracę narzędziem bez żadnych uciekających włosków.

Zobacz, w jaki sposób aplikować krem Rosalique 3in1 Anti-Redness przy pomocy pędzla Rosalique Miracle Brush:

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.