Profesjonalne pędzle do podkładu

liczba produktów: 6
Profesjonalne pędzle do podkładu

Jaki pędzel do podkładu? czytaj

Aplikacja podkładu nie musi już być utrapieniem. Wystarczy zastosować odpowiedni pędzel do nakładania podkładu, aby sprawić, że fluid zostanie nałożony równomiernie na twarzy nawet w najbardziej problematycznych miejscach - okolice płatków nosowych czy linia włosów. Stosowanie pędzli do aplikowania podkładu sprawia, że ten idealnie wtapia się w skórę stając się zupełnie niewidocznym.

Jaki wybrać pędzel do podkładu?

Pędzel do nakładania podkładu powinien mieć zaokrąglony kształt oraz być płaski. Pędzel ten nie powinien być zbyt gęsty, powoduje to bowiem zbyt duże pochłanianie podkładu. Najlepiej jeśli pędzel do podkładu będzie wykonany z włosia naturalnego z domieszką sztucznego - zapewni to sztywność pędzla, a tym samym ułatwienie dla nakładania podkładu płynnego.

Jak nakładać podkład pędzlem?

Stosowanie pędzla do nakładania podkładu nie jest czynnością skomplikowaną. Wystarczy poznać kilka kroków, które każdemu ułatwią aplikację dając tym samym perfekcyjny i nieskazitelny efekt makijażu:

  • Na początek nałóż na grzbiet dłoni niewielka ilość podkładu

  • Kolejno nabierz odrobinę podkładu na pędzel (dla delikatniejszego efektu zanurz tylko jedną stronę pędzla, zaś dla mocnego krycia pokryj podkładem dwie strony pędzla)

  • Następnie zaaplikuj podkład na czoło, nos, policzki i brodę szeroką częścią pędzla tworząc pionowe linie, a następnie rozetrzyj kosmetyk za pomocą pędzla

  • Rozetrzyj makijaż w trudno dostępnych miejscach używając do tego krawędzi pędzla

Jak czyścić pędzel do podkładu?

Zachowanie higieny akcesoriów do makijażu to podstawa dla zachowania zdrowego i pięknego wyglądu cery. Nagromadzone bakterie mogą wpłynąć niekorzystnie na stan skóry twarzy, gdyż mogą powodować wypryski i zaczerwienienia. Pędzle można czyścić specjalnymi płynami do tego przeznaczonymi, szarym mydłem czy szamponem przeznaczonym dla dzieci. Należy zanurzyć pędzel w produkcie, a następnie dokładnie go wypłukać. Nigdy nie pocieraj włosia ręcznikiem tylko staraj się poklepywać pędzlem o ręcznik, aby zebrać nadmiar wody. Pędzel po umyciu zawsze stawiaj włosiem ku górzem, aby nie doprowadzić do zniszczenia włosia.

Pędzel służący do aplikowania podkładu powinien zdecydowanie ułatwić nam jego aplikację oraz pozostawić naturalny efekt na skórze. Pędzel pomaga w równomiernym nałożeniu kosmetyku dzięki czemu koloryt twarzy staje się jednolity. Wybór odpowiedniego pędzla i zachowanie jego czystości sprawi, że wykonanie makijażu będzie czystą przyjemnością.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Pędzle do podkładu (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: