Profesjonalne pędzle do bronzera

liczba produktów: 4
Profesjonalne pędzle do bronzera

Jaki pędzel do bronzera? czytaj

Konturowanie twarzy stało się nieodzowną częścią makijażu. Stosowanie pudru brązującego do twarzy jest codziennością, a do prawidłowego jej wymodelowania potrzebujemy pędzla, który pomoże nam w nałożeniu kosmetyku. Jak powinien wyglądać odpowiedni pędzel do pudru brązującego?

Jaki pędzel do bronzera?

Idealny pędzel, który wykonamy prawidłowo konturowanie twarzy powinien być większy oraz mieć ścięty lub stożkowy kształt. Zdecydowanie ułatwi to nakładanie bronzera, a tym samym wymodelowanie twarzy. Pędzle o ściętym kształcie umożliwią precyzyjne podkreślenie kości policzkowych oraz wybranych partii twarzy.

Pędzel z włosia naturalnego czy sztucznego?

Pędzle z włosia naturalnego są zdecydowanie delikatniejsze i wykazują większą sprężystość, dzięki czemu służyć nam mogą przez wiele lat. Pędzel do nakładania pudru brązującego również powinien być wykonany z naturalnego włosia, który ułatwi aplikację kosmetyku, jego czyszczenie oraz nie podrażni skóry twarzy.

Jak nakładać bronzer?

Puder brązujący jest produktem, którego nie nakładamy na całą powierzchnię twarzy lecz miejscowo w celu jej wymodelowania. Aby ukryć optycznie niektóre partie twarzy należy nałożyć matowy puder brązujący, natomiast te z połyskiem uwypuklą daną część twarzy. Puder brązujący w zależności od twarzy nakładamy pod kości policzkowe, linię żuchwy, skronie, oraz od kącika oka do skrzydełek nosa.

“Pamiętaj, aby puder brązujący nakładać na puder sypki lub sprasowany. Skóra będzie sucha i nie zrobią się plamy “ - radzi makijażystka Magdalena Przygoda (źródło: kobieta.dziennik.pl)

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Pojemność

Filtr

kasuj

Pędzle do bronzera (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: