Profesjonalne pędzle do robienia kresek

liczba produktów: 0
Profesjonalne pędzle do robienia kresek

Jaki pędzel do robienia kresek? czytaj

Idealna kreska na powiece to wspaniałe zwieńczenie makijażu oka. Precyzyjnie zrobione może optycznie podnieść powiekę, otworzyć oko i nadać mu niepowtarzalny wyraz. Mimo, że większość eyelinerów posiada specjalny aplikator wiele kobiet sięga po klasyczny pędzel, którym możemy wykonać perfekcyjną kreskę na powiece.

Pędzel do kresek - czyli jaki?

Pędzel przeznaczony do malowania kresek na powiece eyelinerem powinien być wykonany ..., no właśnie. W tym przypadku wybór należy do każdego indywidualnie - włosie pędzla syntetycznego jest bardziej zbite przez co może okazać się bardziej precyzyjne i sztywne, zaś włosie pędzla naturalnego jest z reguły delikatniejsze i niesforne. Pędzel do kresek powinien jednak charakteryzować się:

  • krótkim, płaskim włosiem o spiczastym zakończeniu - idealny do profesjonalnych wizażystek i osób, które potrafią precyzyjnie wykonać kreskę eyelinerem. Dodatkowo służy również do rozcierania eyelinera.

  • włosiem w kształcie stożka - doskonały nawet dla amatorów, wykonać można nim zarówno cienką jak i grubszą kreskę.

Wiele pędzli do wykonywania kresek - szczególności tych mających stożkowy kształt posiada wygiętą rączkę, która ułatwia wykonywanie precyzyjnego makijażu oka.

Jak czyścić pędzle do eyelinera?

Eyeliner to produkt o gęstej i tłustej konsystencji stąd też ciężko jest go zmyć z pędzla. Warto zatem oczyszczać pędzel do kresek od razu po wykonanym makijażu, aby nie dopuścić do jego zaschnięcia. Do czyszczenia pędzla najlepiej wykorzystać płyn dwufazowy do demakijażu - zanurzamy w nim pędzel na kilka chwil, a następnie osuszamy ręcznikiem papierowym. Dopiero tak oczyszczony pędzel można umyć mydłem lub szamponem, a następnie zostawić do wyschnięcia.

Idealna kreska pięknie podkreśla kształt oka. Wypróbuj naszych propozycji pędzli do wykonania kresek, a z pewnością ułatwią one Ci wykonanie perfekcyjnej kreski.

 

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: