Zestawy pędzli do makijażu

liczba produktów: 11
Zestawy pędzli do makijażu

Jakie pędzle powinny się znaleźć w zestawie? czytaj

Która kobieta nie marzy o profesjonalnym zestawie pędzli, którym wykonamy każdy makijaż? Aby poczuć się wspaniale nie musimy posiadać zestawu pędzli niczym wizażystka, lecz wystarczy kilka najczęściej stosowanych, z pomocą których wykonamy makijaż. Profesjonalne pędzle pomagają w dokładniejszej aplikacji kosmetyków oraz sprawiają, że wykonanie makijażu będzie przyjemnością - te profesjonalne i dobre jakościowo posłużą przez wiele lat.

Podstawowe pędzle do makijażu

Jeżeli nie jesteś profesjonalną wizażystką z pewnością wiesz, że potrzebujesz zestawu składającego się z pędzli, które najczęściej stosujesz. Z pewnością do najczęściej stosowanych pędzli, a zarazem niezbędnych do wykonania makijażu są:

  • Pędzel do nakładania pudru

  • Pędzel do nakładania pudru brązującego

  • Pędzel do aplikowania różu

  • Pędzel do nakładania i rozcierania cieni na powiece

  • Pędzel do wykonania kreski eyelinerem bądź podkreślania brwi

Dodatkowo może być przydatny pędzel do nakładania podkładu - choć wiele kobiet preferuje nakładanie podkładu gąbeczką lub opuszkami palców.

Czyszczenie pędzli do makijażu

Oczywiście, aby pędzle służyły nam przez wiele lat należy o nie należycie dbać. Pędzle do makijażu powinny więc być systematycznie czyszczone nie tylko z nadmiaru kosmetyku, ale również z wielu zanieczyszczeń, które gromadzą się na ich powierzchni. Do czyszczenia pędzli można użyć szarego mydła, szamponu, płynu micelarnego oraz płynów specjalnie przeznaczonych do mycia i dezynfekcji pędzli. Należy również pamiętać, aby pędzle po umyciu przechowywać zawsze włosiem ku górze lub w specjalnych opakowaniach przeznaczonych do przechowywania pędzli, aby nie doprowadzić do zniekształcenia włosia.

Wybierając zestaw zarówno dla kogoś jak i dla siebie pamiętajcie, aby wybierać pędzle, które najczęściej będą przez nas stosowane.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Zestawy pędzli do makijażu (11)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: