Profesjonalne pędzle do korektora

liczba produktów: 4
Profesjonalne pędzle do korektora

Jaki pędzel do korektora? czytaj

Korektory mają wspaniałe działanie, gdyż ukrywają niedoskonałości znajdujące się na naszej twarzy. Doskonale ukrywają zmęczenie, przebarwienia, niedoskonałości. Pędzel do nakładania korektora jest doskonałym produktem, który w szybki sposób pomoże ukryć wszelkie niedoskonałości, a dodatkowo zapewnia precyzyjność i trwałość makijażu. Jak powinien wyglądać pędzel do nakładania korektora?

Jakim pędzlem nakładać korektor?

Prawidłowa aplikacja korektora może się odbywać przy użyciu opuszków palców, ale również przy zastosowaniu pędzli. Korzyści z nakładania korektora pędzlem jest wiele - dokładność, trwałość makijażu oraz oszczędniejsze zużycie kosmetyku. W zależności od tego co chcemy ukryć powinniśmy wybrać odpowiedni pędzel.

  • Pędzel płaski z zaokrągloną krawędzią - idealnie sprawdza się w momencie zastosowania korektora na większą powierzchnię twarzy np. ukrycie przebarwień czy zaczerwienienia.

  • Mały z cienką końcówką - sprawdza się doskonale w przypadku zakrycia takich niedoskonałości jak pojedyncze krostki czy blizny. Aplikując korektor należy również wyjść poza krawędzie niedoskonałości.

  • Niewielki puszysty pędzel - wyglądem przypomina pędzel do nakładania cienia na powiekę. Ma on za zadanie ukryć wszelkie niedoskonałości znajdujące się w okolicach oczu. Delikatna okolica oczu wymaga specjalnego traktowania, dlatego też pędzel do korygowania tych okolic powinien być stosunkowo miękki.

Pędzel do korektora z włosia naturalnego czy syntetycznego?

Generalnie to jaki pędzel wybierzecie jest sprawą indywidualną. Należy jednak pamiętać o jednej zasadzie - do kosmetyków płynnych zaleca się stosowanie pędzli syntetycznych, które sprawiają, że aplikacja kosmetyku staje się łatwiejsza, a sam produkt nie wnika tak w strukturę włosków pędzla dzięki czemu zużywamy go mniej, a jego higiena staje się banalnie prosta.

Pędzle, a już z pewnością ten do nakładania korektora powinien ułatwić nam jego aplikację i zapewnić większą trwałość. Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj pędzel do aplikacji korektora.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Pędzle do korektora (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: