'
prev next

Montibello SILAPLEX 3 | Domowa kuracja ochronna zapobiegająca łamaniu się włosów po zabiegach fryzjerskich 100ml

45.90 zł
Pokaż zamienniki
Zobacz wszystkie produkty marki:
Montibello
Zobacz pozostałe produkty z linii:
SILAPLEX

Opis

Montibello SILAPLEX 3 Bond Protector to Domowa kuracja ochronna zapobiegająca łamaniu się włosów po zabiegach fryzjerskich.

Produkt wchodzi w skład 3-etapowego intensywnego zabiegu regeneracji i ochrony podczas farbowania czy rozjaśniania. Dwa pierwsze produkty stosuje się w trakcie i od razu po farbowaniu, zaś numer 3 to kuracja pielęgnująca do regularnego stosowania w domu.

Co możesz osiągnąć, stosując domową kurację hiszpańskiej marki Montibello? Przede wszystkim regenerację i wzmocnienie włosów. Poczujesz rzeczywistą, namacalną różnicę! Włosy staną się gładsze, mocniejsze, końcówki nie będą się rozdwajać. Za działanie pielęgnujące, odżywcze i ochronne odpowiadają: arginina i Silamina K. To one uzupełniają ubytki we włosach, zabezpieczają końcówki, odżywiają i wzmacniają.

Kuracja Montibello SILAPLEX 3 Bond Protector to niezwykły produkt, który warto stosować zwłaszcza po zabiegach fryzjerskich, ale także wtedy, gdy widzisz, że Twoje włosy są zniszczone, łamliwe i szorstkie. Produkt stosuje się na wilgotne pasma i po pewnym czasie spłukuje.

Pojemność:
100ml

Sposób użycia

Nałóż produkt na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, starannie rozprowadź, pozostaw na 5-10 min, po czym spłucz dokładnie wodą.
Układaj włosy jak zwykle.
Stosuj 2 razy w tygodniu.

Skład

Opinie o produkcie

Brak opinii dla tego produktu, pozostaw opinię jako pierwsza/y

SILAPLEX 3 | Domowa kuracja ochronna zapobiegająca łamaniu się włosów po zabiegach fryzjerskich 100ml

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: