System 3 Scalp + Hair Conditioner | Odżywka do skóry głowy i włosów farbowanych i cienkich 300ml
System 3 Scalp + Hair Conditioner | Odżywka do skóry głowy i włosów farbowanych i cienkich 300ml 79,99 zł

Nioxin System 3 Scalp + Hair Conditioner | Odżywka do skóry głowy i włosów farbowanych i cienkich 300ml

79,99 zł

26,66 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 10.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Pojemność
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Odżywki
Opis

Nioxin System 3 Scalp + Hair Conditioner to odżywka wzmacniająca dla włosów cienkich i farbowanych. Nawilża pasma, dodaje im objętości i chroni skórę głowy.

Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów, a jednocześnie zapewnia intensywną pielęgnację i zdrowy wygląd.

Zalety produktu:


• Nawilża i wzmacnia włosy cienkie i farbowane


• Poprawia gęstość i objętość fryzury


• Odżywia skórę głowy


• Nie obciąża pasm


Pojemność: 300 ml

Sposób użycia
• Nałóż na wilgotne włosy i skórę głowy
• Pozostaw na 1–3 minuty
• Dokładnie spłucz
Skład
Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Panthenol, Niacinamide, Biotin, Parfum, Limonene, Linalool

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest MTEAM GROUP SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Maja G.

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Nioxin ma najlepsze kosmetyki do włosów wypadających. Ja zniszczylam swoje częstym farbowaniem. po tej odżywce ich kondycja znacznie się poprawiła.