No More | Szampon oczyszczający do włosów 250ml
No More | Szampon oczyszczający do włosów 250ml 27,84 zł

Fanola No More | Szampon oczyszczający do włosów 250ml

27,84 zł

Nie jest już dostępny

Pojemność
Zobacz pozostałe produkty z linii: Fanola No More
Opis
Fanola No More The Prep Cleanser to oczyszczający szampon do włosów zniszczonych i trudnych do ułożenia.

Specyfik skutecznie oczyszcza włosy z wszelkich zanieczyszczeń. Bez problemu poradzi sobie również z nadmiarem pozostałości po produktach do stylizacji takich jak pianki, lakiery, pomady. Sekretem szamponu jest technologia ActiveMiraclay na bazie naturalnej glinki. To dzięki niej możliwe jest skuteczne a jednocześnie naturalne oczyszczenie skalpu. Co więcej, produkt jest w 99.3% pochodzenia naturalnego, nie posiada silikonów, a jego pH wynosi 5,5-6. Stosując szampon Fanola No More The Prep Cleanser zyskujesz świeże, lekkie pukle przygotowane do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Linia kosmetyków Fanola No More to zupełnie nowe podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów. Specjalna technologia zastosowana w tych produktach pozwala na dłuższe utrzymanie idealnej stylizacji (zarówno gładkich, jak i falistych fryzur) bez użycia sztucznych żywic, pianek, lakierów czy innych specyfików.

Co bardzo ważne, szampon i maska Fanola No More w widoczny sposób dbają zarówno o Twoje włosy, jak i środowisko naturalne. Specyfiki bazują na unikalnej technologii, która skraca czas suszenia włosów nawet o 70 sekund, a także zmniejsza zużycie wody podczas spłukiwania z53 sekund do 34! To bardzo dużo!

Stosując szampon Fanola No More Prep Cleanser, oszczędzasz 2.2 litrów wody (38%); stosowanie maski Fanola No More Styling Mask pomoże Ci zaoszczędzić 1,3 l wody (25,5%); (według danych organizacji Save the Water Ambassador). Efekt? Aż 3,5 l mniej zużytej wody podczas każdego mycia!

Pojemność:

250ml
Sposób użycia
• Niewielką ilość kosmetyku wymieszaj na dłoni z odrobiną wody.
• Nanieś kosmetyk na włosy i rozprowadź go po skórze głowy oraz pasmach. Masuj przez kilka chwil, usuwając zanieczyszczenia, brud, kurz i nadmiar sebum.
• Na koniec dokładnie spłucz resztki specyfiku z kosmyków.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco