Traveling Stylist Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 100ml + No.2 2x100ml
Traveling Stylist Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 100ml + No.2 2x100ml 449,89 zł

Olaplex Traveling Stylist Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 100ml + No.2 2x100ml

449,89 zł

149,96 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
Profesjonalny zestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania Olaplex Traveling Stylist Kit przywróci włosom Twoich klientów odżywienie, siłę i zdrowy wygląd.
W zestawie znajdziesz:
• 1x Bond Multiplier NO 1 100ml
• 2x Bond Perfector NO 2 100ml

Farbowanie uzupełnione o zabieg regeneracji z wykorzystaniem Olaplex zapewnia zdrowe, odżywione włosy nawet przy rozjaśnianiu. Produkty Olaplex mają za zadanie odbudować zerwane mostki dwusiarczkowe we włosie, dzięki czemu staje się on mocny, gładki, zdrowy.

Bond Multiplier NO 1 to pierwsza część zabiegu która odbudowuje zniszczone wiązania we włosie i wzmacnia go. Nakładana jest na włosy razem z rozjaśniaczem, farbą czy przy okazji innych zabiegów chemicznych lub na wilgotne włosy które należy odżywić.
Bond Perfector NO 2 jako druga część zabiegu za zadanie ma chronić i wzmacniać dopiero co naprawione mostki dwusiarczkowe we włosie. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie, błyszczące. W swoim składzie posiada ten sam składnik aktywny co pierwszy krok Olaplex. Nie jest to aktywator, odżywka, produkt neutralizujący czy scalający. Jest jednak konieczny aby uzyskać efekt zdrowych, błyszczących włosów.
Po zastosowaniu Bond Multiplier NO 1 należy zawsze nałożyć na włosy Bond Perfector NO 2! W innym wypadku nie jest możliwe odżywienie i regeneracja włosów.
Produkty wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność:
100ml + 2x100ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin