Carbon +Ion Comb ST-2 | Profesjonalny grzebień
Carbon +Ion Comb ST-2 | Profesjonalny grzebień 16,99 zł

Olivia Garden Carbon +Ion Comb ST-2 | Profesjonalny grzebień

16,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis

Olivia Garden Carbon +Ion Comb ST-2 to wysokiej jakości grzebień profesjonalny.

Zastosowana w grzebieniu technologia węglowa sprawia, że jest on odporny wysoką temperaturę i zniszczenia. Jest lekki i poręczny. Technologia jonowa zapobiega elektryzowaniu się włosów, łuski włosa są zamknięte dzięki czemu są lśniące i gładkie. Zęby w 3 długościach w grzebieniu są zaokrąglone, masują skórę głowy, pobudzając jednocześnie krążenie krwi.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.