Smart Touch Reset My Hair Nourish & Repair 12in1 | Odżywka bez spłukiwania 50ml
Smart Touch Reset My Hair Nourish & Repair 12in1 | Odżywka bez spłukiwania 50ml 18,99 zł

Montibello Smart Touch Reset My Hair Nourish & Repair 12in1 | Odżywka bez spłukiwania 50ml

18,99 zł

37,98 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Odżywki
Opis

Montibello Smart Touch Reset My Hair Nourish & Repair 12in1 to kuracja w formie odżywki bez spłukiwania.Nie masz czasu na pielęgnację, a Twoje włosy potrzebują szybkiej i konkretnej pomocy? Poznaj odżywkę w sprayu Montibello Smart Touch Reset My Hair Nourish & Repair 12in1!Odżywka działa w błyskawicznym tempie. Odżywia i regeneruje uszkodzone pasma. Wystarczy kilka psiknięć, a Twoje włosy odzyskają blask i dobrą kondycję! Dzięki tej odżywce bez problemu w kilka minut ułożysz pasma w sposób, który lubisz, ponieważ uelastycznia pasma, dzięki czemu są podatne na układanie.Prawdziwe efekty:


• nawilżanie i odżywienie,


• ułatwienie rozczesywania,


• ułatwienie układania,


• zabezpieczenie końcówek przed łamaniem i rozdwajaniem.Pojemność:


50ml

Sposób użycia
• Nanieś na osuszone ręcznikiem włosy.
• Pozostaw.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.