Split Ender Pro 2 | Urządzenie przycinające rozdwojone końcówki włosów
Split Ender Pro 2 | Urządzenie przycinające rozdwojone końcówki włosów 1 141,99 zł

Talavera Split Ender Pro 2 | Urządzenie przycinające rozdwojone końcówki włosów

1 141,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pomysł na prezent
Opis

Masz rozdwojone, szorstkie i matowe końcówki włosów? Pragniesz zapuścić włosy, ale brzydkie końcówki pasm nieustannie proszą się o podcięcie i w efekcie od lat masz podobną długość kosmyków? Te problemy z łatwością rozwiąże unikalne i technologicznie udoskonalone urządzenie: Talavera Split Ender Pro 2! To narzędzie to coś zupełnie wyjątkowego i niepowtarzalnego na rynku. Nie obcina ono włosów na długości, a . Jak to możliwe? Niewielkie pasmo włosów wkłada się między dwie nasadki i gładko przeciąga po całej długości włosów. Podczas tego przeciągania niewielkie ostrza umieszczone w środku obcinają wyłącznie te kawałeczki włosów, które mimo dokładnego rozczesania i wyprostowania przez nasadki nadal odstają i są sztywne i twarde. W efekcie zdrowe włosy pozostają w nienaruszonym stanie, zaś rozdwojone końcówki lądują w specjalnym pojemniczku w urządzeniu. To takie proste! Urządzenie usuwające rozdwojone końcówki Talavera Split Ender Pro 2 może być stosowane na każdym rodzaju włosów - także na falowanych, kręconych i grubych. Nie obawiaj się, że urządzenie zetnie pasma zbyt wysoko - to zwyczajnie niemożliwe! Unikalna technologia została przetestowana na tysiącach rodzajów włosów, aby dać pewność, że zadziała bezbłędnie i pozbędzie się tylko zniszczonych i niemożliwych do odratowania końcówek. Zalety stosowania urządzenia Talavera Split Ender Pro 2: • szybki sposób na obcięcie rozdwojonych końcówek włosów bez konieczności przycinania włosów na całej długości • możliwość samodzielnego przycinania zniszczonych włosów • wygładzenie włosów • włosy wyglądają na zdrowsze, są zadbane i zdrowe W skład zestawu wchodzą: - urządzenie przycinające rozdwojone końcówki włosów - kosmetyczka podróżna - pędzelek do czyszczenia - ładowarka Pamiętaj, że urządzenie będzie miało kontakt z malutkimi obciętymi włoskami, dlatego dość często i regularnie oczyszczaj wszystkie części (wszystkie z łatwością rozmontujesz na czas czyszczenia). Dzięki temu będziesz mieć pewność nieprzerwanej pracy narzędzia przez lata. Zobacz, w jaki sposób działa to urządzenie:

Sposób użycia
• Dokładnie rozczesz włosy i podziel je na małe sekcje. • Każde małe pasmo wkładaj do urządzenia, zamykając jego nasadki i przeciągając równym tempem po całej długości pasma. • Powtórz przeciąganie jednego pasma 3 razy. • Na koniec opróżnij zbiorniczek z włosami i oczyść urządzenie dołączonym pędzelkiem.

Oceny 1 z 1

1 od 5 Gwiazdki


0%

0%

0%

0%

100%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Aneta

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Urywa wlosy. Są rozszarpane na całej długości.