'

GLYNT Sun Care | Odżywka w sprayu bez spłukiwania do włosów po ekspozycji na słońce i kontakcie ze słoną i chlorowaną wodą 200ml

61.00 zł
Zobacz wszystkie produkty marki:
GLYNT
Zobacz pozostałe produkty z linii:
Glynt Sun Care

Opis

Odżywka w sprayu bez spłukiwania GLYNT Sun Care doskonale pielęgnuje włosy narażone na intensywną i częstą ekspozycję na słońce, a także te mające kontakt ze słoną lub chlorowaną wodą. Ten kosmetyk jest więc wprost wymarzony do pielęgnacji i ochrony pukli w okresie letnim, wakacyjnym, na wyjazdach urlopowych i wszędzie tam, gdzie korzystamy z uroków ciepłych promieni słońca oraz kąpieli w morzu czy basenach.

Promieniowanie UV oraz słona i chlorowana woda destrukcyjnie wpływają na kondycję i wygląd włosów. Pasma stają się szorstkie, sztywne i matowe, a kolor pukli farbowanych ulega wypłowieniu. Odżywka GLYNT Sun Care robi wszystko, aby zabezpieczyć pasma przed tymi negatywnymi konsekwencjami letniej beztroski. Jej sekretem są egzotyczne składniki aktywne.

W składzie kosmetyku znajduje się pantenol i ekstrakt z awagy. To dzięki tym składnikom włosy zostają skutecznie zabezpieczone przed przesuszeniem i zmatowieniem, ich odcień pozostaje intensywny i trwały mimo ekstremalnych warunków atmosferycznych, a nawilżenie i odżywienie komórek stoją na najwyższym poziomie. Kosmetyk posiada również filtr UV.

Pojemność:
200ml

Sposób użycia

• Spryskaj umyte i lekko osuszone włosy.
• Rozczesz kosmyki, rozprowadzając substancję na całej długości pasm.
• Stosuj wielokrotnie w ciągu dnia - zwłaszcza podczas długich ekspozycji na słońce.

Skład

Opinie o produkcie

Brak opinii dla tego produktu, pozostaw opinię jako pierwsza/y

Sun Care | Odżywka w sprayu bez spłukiwania do włosów po ekspozycji na słońce i kontakcie ze słoną i chlorowaną wodą 200ml

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: