Profesjonalne maski do włosów zniszczonych

liczba produktów: 309
Profesjonalne maski do włosów zniszczonych

Jaka maska do włosów zniszczonych? czytaj

Włosy zniszczone wymagają szczególnej pielęgnacji, aby zachwycać swoim wyglądem. Codzienne stosowanie odżywek może być niewystarczające. Wybieraj więc co jakiś czas maski do włosów, aby zapewnić włosom zniszczonym maksymalną regenerację. Zobacz jakie informację zebraliśmy dla Ciebie na temat tych właśnie produktów.

Dlaczego należy stosować maskę do włosów zniszczonych?

Włosy zniszczone potrzebują mocnej regeneracji, aby przywrócić im zdrowy wygląd. Odżywki do włosów stosowane przy codziennym myciu włosów mogą pomagać tylko doraźnie. Włosy te potrzebują jednak wzmocnienia i odbudowy od wewnątrz. Maski do włosów nie działają tylko powierzchownie lecz również wnikają wgłąb struktury włosa. Zapewni to naszym włosom regenerację od wewnątrz i ochronę od zewnątrz włosa. Dzięki temu  staną się one odżywione, wzmocnione i przede wszystkim zregenerowane.

Co powinna zawierać maska do włosów zniszczonych?

Włos zniszczony jest podatny na łamanie, kruszenie i wszelkie uszkodzenia. Dzieje się tak, ponieważ posiada liczne ubytki w strukturze włosa. Warto zatem, aby maska do włosów zniszczonych zawierała proteiny, które są naturalnym budulcem włosa. Szukaj więc w maskach keratyny, jedwabiu, owsa, pszenicy czy soi. Dodatkowo ważne jest ich prawidłowy poziom nawilżenia. Włosy zniszczone mają bowiem tendencję do nadmiernego przesuszenia. W maskach nie może więc zabraknąć składników typowo nawilżających takich jak aloes, miód czy kwas hialuronowy.

Czy można stosować maski do włosów zniszczonych przy każdym myciu włosów?

Biorąc pod uwagę kondycję włosów zniszczonych nie jest to zabronione. Należy jednak pamiętać, że każdy włos zareaguje inaczej na taką dawkę regeneracyjnych składników. Są osoby, które pokochają tę metodę, gdyż zauważą znaczną różnicę w wyglądzie włosów. Niektóre osoby jednak skarżą się, że czują nadmierne obciążenie po zastosowaniu maski do włosów zniszczonych w codziennej pielęgnacji. Wybór należy więc do Was, a tak naprawdę to do Waszych włosów. To one wiedzą czego potrzebują.

Jak stosować maskę do włosów zniszczonych?

Jeżeli już wiecie jak często będziecie aplikować maskę na zniszczonych włosach przejdźmy do tego jak prawidłowo wykonywać tę czynność. Na umyte włosy i lekko osuszone ręcznikiem nałóż porcję maski do włosów. Rozprowadź po całej ich długości, a następnie owiń czepkiem foliowym i ciepłym ręcznikiem. Ciepło spowoduje otwarcie łuski włosa, a tym samym składniki wniknąć jeszcze głębiej we włos. Przytrzymaj maskę na włosach minimum 30 minut, a następnie spłucz chłodną wodą.

Spośród ogromnego wyboru masek do włosów wybierz tę, która odbuduje zniszczone włosy. Systematycznie stosowana zapewni im wzmocnienie i regenerację. Dodatkowo składniki odżywią i nawilżą włosy dzięki czemu będę pięknie wyglądać każdego dnia.

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Włosy zniszczone (309)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: