Silicon | Klipsy fryzjerskie z silikonowym paskiem 6szt
Silicon | Klipsy fryzjerskie z silikonowym paskiem 6szt 48,00 zł

FOX Silicon | Klipsy fryzjerskie z silikonowym paskiem 6szt

48,00 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS 0 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
FOX Silicon to klipsy fryzjerskie z silikonowym paskiem.

Posiadają przyjemną dla włosów silikonową wkładkę, która z jednej strony nie odgniata i nie uszkadza włosów, z drugiej zaś - utrzymuje klips w miejscu i nie pozwala mu zsuwać się z pasm choćby o centymetr. Produkt wykonany z odpornego tworzywa ABS.

Jedno opakowanie zawiera 6 sztuk klipsów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.