DualSenses Curls & Waves | Termoochronne serum w sprayu do włosów kręconych i falowanych 150ml
DualSenses Curls & Waves | Termoochronne serum w sprayu do włosów kręconych i falowanych 150ml 43,30 zł

Goldwell DualSenses Curls & Waves | Termoochronne serum w sprayu do włosów kręconych i falowanych 150ml

43,30 zł

28,87 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Podkreślające loki
Opis
Goldwell DualSenses Curls & Waves Hydrating Serum Spray to termoochronne serum w sprayu do włosów kręconych i falowanych.

Produkt reaktywuje objętość włosów kręconych podkreśla i odświeża skręt, zapobiega puszeniu pasm i sprawia, że włosy nawet jakiś czas po myciu prezentują się zjawiskowo.

Kosmetyk intensywnie nawilża spragnione włosy. Dzięki temu kręcone i falowane pasma odzyskują witalność, stają się bardziej sprężyste, lśniące i zdefiniowane. Jednocześnie produkt chroni przed puszeniem i odstawaniem, co jest szczególnie cenne w miejscach z dużą wilgotnością. W składzie sprayu znajdują się proteiny mleka, które pielęgnują i regenerują pasma sprawiając, że stają się jedwabiste w dotyku, błyszczące i zdrowe.

Dzięki właściwościom termoochronnym sprayu Goldwell DualSenses Curls & Waves Hydrating Serum Spray możesz zabezpieczyć pasma przed suszeniem czy stylizacją i uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Pojemność:
150ml
Sposób użycia
• Przed użyciem dobrze wstrząsnąć, rozpylać na osuszone ręcznikiem włosy lub suche i dobrze rozczesać.
• Nie spłukiwać.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.