Cromatone | Trwała farba do włosów - kolor 7.16 kasztanowy popielaty blond 60ml
Cromatone | Trwała farba do włosów - kolor 7.16 kasztanowy popielaty blond 60ml 49,99 zł

Montibello Cromatone | Trwała farba do włosów - kolor 7.16 kasztanowy popielaty blond 60ml

49,99 zł

83,32 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Cromatone
Opis
Kolor 7.16 kasztanowy popielaty blond

O produkcie:
Trwała farba do włosów Montibello Cromatone to produkt profesjonalny o najwyższej jakości. Pozwala na uzyskanie doskonałego koloru nie niszcząc włosów podczas koloryzacji.
Zawiera technologię SCP (Soya Color Protect) – połączenie ekstraktów z soi oraz drzewa Boswellia Serrata z molekułami odżywczymi, aby zapewnić włosom pielęgnację i ochronę.

Kolory farb Montibello są głębokie, nasycone i trwałe, zachowają na długo swój połysk, pigmenty rozkładają się równomiernie na całej długości pasm. Pielęgnacyjne składniki wzmacniają włosy, nawilżają i odżywiają je oraz chronią skórę głowy podczas farbowania. Szeroka gama odcieni z różnych palet kolorystycznych pozwala na dobranie koloru dopasowanego do oczekiwań klientów i wyjściowej barwy. Odcienie można ze sobą mieszać.

Gama kolorów farb Montibello Cromatone:
• Odcienie ZIMNE i NEUTRALNE - Kolory czarne, naturalne, popielate i perłowe.
• Odcienie CIEPŁE - Kolory złote, czekoladowe, miedziano-czerwone, czerwono-mahoniowe.
• Odcienie CZERWONE (LUXURY REDS) - Wysoka intensywność.
• Odcienie SUPERROZJAŚNIAJĄCE
• Odcienie XTREM (CROMAXTREM)

Różnica między odcieniami Naturalnymi a odcieniami Naturalnymi Plus: Naturalne Plus mają bardziej neutralne tony i oferują lepsze pokrycie siwych włosów, które szczególnie trudno poddają się koloryzacji.

Różnica między odcieniami CROMAXTREM a odcieniami CROMATONE LUXURY RED: Odcienie CROMATONE LUXURY REDS łączą w sobie barwniki utleniające, które wydobywają głębię koloru i jego doskonałą długotrwałość dzięki technologii pZ-Complex, podczas gdy odcienie CROMAXTREM powstały na bazie bezpośrednich barwników, które wydobywają głębię koloru, ale oferują jego mniejszą długotrwałość.

CROMATONE 1+1
Oferuje wyjątkowy, intensywny kolor i najwyższy poziom niezawodności w przypadku kolorów czarnych, naturalnych, popielatych i perłowych. Ciepłe, intensywne i promienne odcienie z lśniącymi refleksami, odznaczające się niewiarygodną trwałością w przypadku kolorów złotych, czekoladowych, miedziano-czerwonych oraz czerwono-mahoniowych.

CROMATONE LUXURY REDS 1+1 Nowa generacja czerwonych odcieni, które są intensywne, długotrwałe i niezwykle modne.

CROMATONE ODCIENIE SUPERROZJAŚNIAJĄCE 1+2 Odcienie, które nie niszczą włosów i pozwalają na ich rozjaśnienie nawet do 5 tonacji, począwszy od wyjściowych kolorów odpowiadających ciemnym blondom.

CROMAXTREM 1+1
Bezpośrednie barwniki, dzięki którym otrzymasz czyste odcienie miedziane, czerwone i purpurowe, zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych. CROMAXTREM powinien być aplikowany po zmieszaniu w równych proporcjach (1:1) z OXIBEL ACTIVATING CREAM – środkiem utleniającym o odpowiednim stężeniu. Produkt może być mieszany z farbami CROMATONE, aby wzmocnić miedziane, czerwone i purpurowe odcienie.

Do 100% pokrycia siwych włosów.

Pojemność
60ml
Sposób użycia
• Farbę Cromatone należy wymieszać z aktywatorem Oxibel w proporcjach 1:1.
• W przypadku farb super rozjaśniających w proporcjach 1:2.
• Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją - tam znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące profesjonalnego farbowania włosów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.