Denuee | Aktywator w kremie o steżeniu 3,3% 90ml
Denuee | Aktywator w kremie o steżeniu 3,3% 90ml 25,99 zł

Montibello Denuee | Aktywator w kremie o steżeniu 3,3% 90ml

25,99 zł

28,88 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Denuee
Opis
Denuee Activating Cream to krem aktywujący przeznaczony do przygotowywania mieszanek koloryzujących, dedykowany serii farb Denuee.

Produkt poza swoim głównym przeznaczeniem, został również opracowany w taki sposób, by zoptymalizować zabieg koloryzacji oraz poprawić chromatyczność kolorów. Umożliwia utworzenie odpowiedniej konsystencji, łatwej w nakładaniu i o dobrej przyczepności do włosa. W składzie znajduje się wosk Myrica, będący emolientem, który nadaje lekkie i jedwabiste wykończenie włosów.

Produkt dostępny w wariancie: 3,3 %

Zalety użycia Denuee Activating Cream:
• Dedykowany serii farb Denuee
• Poprawa chromatyczności kolorów
• Uzyskiwanie idealnej i łatwej w aplikacji konsystencji
• Lekkie i jedwabiste wykończenie

Pojemność:
90 ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.